Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2018 15:17
Predator na finalnym zwiastunie. Bestia powraca
1028V

Predator na finalnym zwiastunie. Bestia powraca

20th Century Fox zaprasza na ostatni zwiastun Predatora. Film trafi do kin już w połowie przyszłego miesiąca, więc najnowszy materiał podsumowuje kampanię marketingową i przygotowuje widzów na wielki powrót potężnej bestii.

Jesteście gotowi na wielki powrót Predatora? 20th Century Fox zaprasza na ostatni zwiastun, który ma zachęcić niezdecydowanych do zarezerwowania sobie czasu w połowie przyszłego miesiąca. Film będzie dostępny w Polsce od 14 września.

Predator na nowym spocie. Zobaczcie potęgę drapieżnika

Za powrót Predatora odpowiada Shane Black, czyli scenarzysta między innymi Iron Man 3, Edge, Zabójcza broń oraz Nice Guys. Równi goście. Amerykanin tym razem zasiadł na stołku reżysera i jednocześnie współpracował z Fredem Dekkerem nad stworzeniem historii. Dekkera możecie kojarzyć z RoboCop 3, Star Trek: Enterprise, czy też Opowieści z krypty.

Predator powraca i od początku zaskakuje. Przygoda tym razem nie zaprowadzi widzów do odległych zakątków kosmosu, a podczas opowieści zobaczymy małe, amerykańskie miasteczko. Młody chłopiec przez przypadek ponownie sprowadzi na Ziemię potężnych wojowników, którzy są teraz silniejsi, mądrzejsi i z większą furią chcą eliminować kolejnych przeciwników, ponieważ dzięki modyfikacji genetycznej otrzymali nowe umiejętności.

Zamierzacie wybrać się do kin?

Tagi:

Nie przegap