Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 26.08.2018 14:27
SoulCalibur VI. Jeśli gra nie sprzeda się wystarczająco dobrze, seria zostanie zakopana
1401V

SoulCalibur VI. Jeśli gra nie sprzeda się wystarczająco dobrze, seria zostanie zakopana

SoulCalibur VI jest pierwszą poważną odsłoną serii od 2012 roku, kiedy to wypuszczono na świat jej piątą numeryczną odsłonę. Przez tyle lat świadomość marki na rynku nieco zanikła, więc Bandai Namco bardzo boi się o jej przyszłość.

Nadchodząca "szóstka" zapowiada się naprawdę obiecująco, a zmiany jakie wprowadzają do niej deweloperzy mogą wyjść serii bardzo na plus. 

A aby tego było mało, wizyta Geralta w grze i na jej okładce, znacząco podkręci sprzedaż gry - obecna od paru lato Wiedźmino-mania trwa nadal i nie zwalnia tempa. Niestety Bandai Namco przyznało, że jest mocno niepewne sukcesu produkcji, a co za tym idzie, przyszłości całej marki.

Producent SoulCalibur VI, Motohiro Okubo, przyznał w wywiadzie dla DualShockers, że jeśli jego dzieło nie osiągnie odpowiedniego rezultatu, wydawca zakopie serię i już nigdy do niej nie powróci.

Nie zamierzamy szantażować graczy mówiąc, że to może być ostatnia odsłona, ale to prawda.

Niestety Bandai Namco chyba samo chce ukatrupić swoją kultową serię, wkurzając graczy zanim gra jeszcze wyszła. Dlaczego? Już zapowiedziano postacie dostępne wyłącznie w DLC.

SOULCALIBUR VI - PS4/XB1/PC - Tira (DLC Character announcement trailer)

Tagi:

Nie przegap