Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.08.2018 15:45
Tekken 7. Bandai Namco pokazuje nowości w systemie gry
840V

Tekken 7. Bandai Namco pokazuje nowości w systemie gry

Już szóstego września  Tekken 7 otrzyma część nowej zawartości z drugiego sezonu. Bandai Namco na początek udostępni nam postaci Anny i Leia Wulonga, a także sporo zmian w samej grze.

O ile postać Anny i Leia będą do kupienia za gotówkę (osobno lub w formie kompletnej przepustki), tak zmiany w systemie rozgrywki Tekken 7 zostaną udostępnione w formie darmowej aktualizacji.

Tekken 7 - świat się kończy. Negan z The Walking Dead grywalną postacią

Lista zmian, zwłaszcza jeśli chodzi o ruchy poszczególnych postaci będzie niesamowicie długa, to wiemy już z przecieków. Te tematy jednak zostawiam ludziom, którzy system gry mają opanowany i wiedzą, co znaczą poszczególne oznaczenia.

Z rzeczy bardziej przyziemnych, pojawi się opcja łatwych kombinacji, a nawet odpalenia automatycznego combo, które dostępne będzie zarówno w trybie offline jak i online, z wyłączeniem turniejów. Przebudowy doczekają się też rangi, a dokładniej to, w jaki sposób pokazywane są postępy.

W nowym materiale z Tekkena 7, Bandai Namco skupiło się na nowej mechanice, która trafi do gry - wall bound, czyli po naszemu - wybicie ze ściany, które działać będzie na podobnej zasadzie co zwykły bound. Dostaniemy możliwość wydłużenia kombinacji odbijając przeciwnika od ściany tak, jak do tej pory robiliśmy to o glebę.

Tekken 7 - zwiastun przedstawiający mechanikę wall bound

 

Źródło: TekkenChannel@YT

Tagi:

Nie przegap