Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.08.2018 12:21
For Honor wraca do łask. Największe zainteresowanie od premiery!
1027V

For Honor wraca do łask. Największe zainteresowanie od premiery!

For Honor odżyło! Mówimy tu o prawdziwym renesansie zainteresowania tym tytułem. Wszystko ma związek z udostępnieniem gry za darmo na Steam.

Można nawet powiedzieć coś więcej: For Honor dopiero wystartowało, jeśli brać pod uwagę statystyki ze Steam. Gra debiutowała w 2017 roku, ale wtedy udało jej się uzyskać tylko 71 tysięcy graczy w jednym momencie na serwerach. Teraz, kiedy tytuł został udostępniony za darmo na Steam, tytuł przebił się aż do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych gier, dostępnych na Steam. For Honor może się pochwalić wynikiem 216 tysięcy graczy w szczytowym momencie na serwerach Steam.

Ubisoftowi udało się już uratować jedną swoją produkcję od nie najlepszego startu. Mowa oczywiście o Rainbow Six. Czy tak samo będzie teraz z For Honor? Skorzystaliście z darmowej oferty, dostępnej aktualnie na Steam? Gra dostępna jest gratisowo dla każdej osoby zalogowanej na Steam jeszcze przez kilka dni (tytuł jest również dostępny w aktualnym programie Games with Gold). Nawet po zakończeniu okresu promocyjnego, For Honor pozostanie w waszych bibliotekach gier ze Steam już na zawsze.

 

Tagi: For Honor gratis Steam Ubisoft za darmo