Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.08.2018 12:39
The Dark Pictures: Man of Medan
1992V

The Dark Pictures: Man of Medan. Nowy horror twórców Until Dawn

The Dark Pictures: Man of Medan. nowa produkcja studia Supermassive Games, które tym razem postanowiło współpracować z Bandai Namco. Dla japońskiego wydawcy to kolejna próba poszerzenia portfolio o zachodnie tytuły.

Supermassive Games po dwóch raczej nieudanych (w przypadku Bravo Team to delikatnie powiedziane) tytułach na PlayStation VR postanowiło wrócić do tego, co wychodzi im zdecydowanie lepiej. Mowa o tworzeniu horrorów z kinowym zacięciem w stylu Until Dawn.

Bravo Team. Recenzenci nie zostawiają suchej nitki na nowej grze autorów Until Dawn

The Dark Pictures: Man of Medan, w przeciwieństwie do poprzednich gier studia, będzie tytułem multiplatformowym i trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One w 2019 roku. Co ciekawe, Man of Medan to pierwsza część cyklu gier pod szyldem The Dark Pictures, które pełnić będzie rolę horrorowego uniwersum w którym Supermassive będzie tworzyło kolejne produkcje.

Tytuł wydawany przez Bandai Namco przedstawi nam czwórkę bohaterów amerykańskiego pochodzenia, którzy wybierają się w rejs statkiem. Ich cel - odnaleźć wrak statku z 2 wojny światowej o którym czytali. W trakcie ich podróży atakuje sztorm i grupa pięciu postaci (jest jeszcze kapitan) będzie musiała przetrwać.

The Dark Pictures: Man of Medan - zwiastun gry

Wcielić będziemy mogli się w każdą z pięciu postaci. Deweloper obiecuje nieliniową rozgrywkę, wiele ścieżek do jednego z kilku zakończeń produkcji, a to wszystko podane w kinowym sosie, z wyjątkowo realistyczną grafiką.

Źródło: https://www.thedarkpictures.com/

Tagi: Bandai Namco galeria pc playstation 4 Supermassive Games wideo xbox one

Nie przegap