Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.08.2018 12:55
Transference
598V

Transference. Ubisoftowy horror na VR z demem i datą premiery

Transference, gra przy której pracuje hollywoodzka gwiazda - Elijah Wood - pojawi się już w przyszłym miesiącu. Posiadacze PS4 i PS VR mogą już teraz zagrać w specjalne demo.

Transference to wspólne dzieło Ubisoftu oraz studia SpectreVision, założonego w 2010 roku przez m.in. Elijaha Wooda, którego możecie znać przede wszystkim z kinowej trylogii Władcy Pierścieni.

Transference. Psychologiczny thriller z udziałem gwiazdy Władcy Pierścieni

Ubisoft eksperymentując z nowymi tytułami postanowiło nawiązać współpracę z SpectreVision, które zainteresowało się wirtualną rzeczywistością, gdy ta stała się nad wyraz popularna. Ich pierwszą wspólną grą jest Transference. Horror, który połączy w sobie zagadki logiczne oraz tzw. escape room.

Francuski wydawca ogłosił, że Transference do sprzedaży trafi 18. września na wszystkich trzech platformach - PC, PS4 i XBoksie One. Już teraz posiadacze PS4 i PS VR mogą wypróbować specjalną wersję demonstracyjną, która pełni rolę prologu do pełnej gry. Mowa o Transference: The Walter Test Case. Demo pozwoli poznać nam zalążek historii, wgłębiając się w psychikę obiektu testowego, cierpiącego na stres pourazowy. Naszym celem będzie poskładanie jego kruchej psychiki rozwiązując zagadki.

Transference - zwiastun wersji demonstracyjnej

Pełna wersja będzie grywalna normalnie, a także z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. Transference na PC kompatybilne będzie z Oculusem, HTC Vive, a na PS4 odpalimy grę także na PlayStation VR. Tytuł pojawił się na PS4 w opcji przedpremierowego zakupu i wyceniono go na 104 złote (93,60 zł jeśli posiadamy PS Plus).

Tagi: pc playstation 4 playstation vr spectrevision transference Ubisoft xbox one

Nie przegap