Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.08.2018 12:40
Space Hulk Tactics
356V

Space Hulk: Tactics. Znamy datę premiery

Space Hulk: Tactics, które przyrównywane jest do XCOM-a w świecie Warhammera 40k, otrzymało datę premiery oraz nowy zwiastun, który pokaże nam tytuł w akcji.

Space Hulk: Tactics to dzieło studia Cyanide, które na koncie ma mnóstwo gier wydawanych przez Focus Home Interactive. Taktyczna produkcja wiernie odda planszówkę Space Hulk opartą na Warhammerze 40k.

Space Hulk: Tactics to XCOM w świecie Warhammera. Gameplay pokazuje założenia rozgrywki

W Space Hulk: Tactics wcielimy się w grupę Kosmicznych Marines, którzy ścierać będą się z jednym z gatunków Tyranidów - Genestealerami. Deweloper obiecuje wciągającą rozgrywkę taktyczną z wyjątkowo wygodnym sterowaniem. Całość ma zostać doprawiona wciągającą historią w formie dwóch nieliniowych kampanii.

Deweloper obiecuje także rozbudowaną formę dostosowania własnych jednostek, począwszy od ich uzbrojenia (włącznie z  poszczególnymi elementami karabinów) aż po zbroję Kosmicznych Marines.

Space Hulk: Tactics - zwiastun zapowiadający datę premiery

Space Hulk: Tactics do sprzedaży trafi 9. października tego roku na PC, PS4 i XBoksa One. Na Steamie dostępne jest zamówienie przedpremierowe, które upoważnia do 10% zniżki na grę, daje dostęp do beta testów oraz odblokowuje w pełnej wersji gry emblemat  i unikatowy kolor dla każdej ze stron konfliktu.

Tagi:

Nie przegap