Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 17.08.2018 17:08
Warframe właśnie dostało nową mini-gierkę. Powalczymy niczym w Street Fighterze!
797V

Warframe właśnie dostało nową mini-gierkę. Powalczymy niczym w Street Fighterze!

Na Frame Fighter, czyli mini-gierkę nasladującą bijatyki 2D, fani Warframe czekali od dawna. Wreszcie można się w grze prać po facjatach, bo update 2.4.0 wprowadził nową atrakcję do gry.

Frame Fighter to kolejny dowód na to, że twórcy Warframe - Digital Extremes - są w stanie wcisnąć do swojego opus magnum praktycznie wszystko.

Warframe. Fortuna nowym ogromnym rozszerzeniem darmowej gry

Fani już od dłuższego czasu sygnalizowali twórcom, że chcieliby zobaczyć swoje ulubione Frame'y walczące ze sobą niczym największe zabijaki ze Street Fightera czy Mortal Kombat. Teraz dzięki aktualizacji 2.4.0 (na razie dostępnej tylko na PC) będzie to możliwe. Aby jednak zagrać sobie w mordobicie trzeba spełnić odpowiednie warunki, a mianowicie kupić w Przekaźniku u Cephalona Simarisa specjalny przedmiot o nazwie Ludoplex. Da nam on dostęp do Frame Fightera, jak również do innych, wcześniejszych mini-gierek umieszczonych w grze - Wyrmiusa i Happy Zephyra.

Na początek będziemy mieli do dyspozycji tylko 3 postaci - startowych Excalibura, Volta i Mag, ale nowe odblokujemy znajdując specjalne holograficzne Fragmenty w trakcie wykonywania misji (analogicznie jak to było w przypadku Fragmentów Cephalona i Somachorda). Poniżej, od około 7:00 minuty możecie zobaczyć, jak Frame Fighter wygląda w akcji.

Trzeba przyznać, że do Street Fightera temu wynalazkowi trochę daleko, ale nie zapominajmy, że to mini-gierka - miły, darmowy dodatek do gry, która już i tak pęka w szwach od zawartości. Ja tam będę grał jak wariat, jak update pojawi się na konsoli ;-) 

Tagi: Digital Extremes mini-gierki street fighter Warframe