Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2018 12:27
Fear The Wolves z (prawie) otwartą betą. Twórcy pozwalają wypróbować grę po poprawkach
364V

Fear The Wolves z (prawie) otwartą betą. Twórcy pozwalają wypróbować grę po poprawkach

Vostok Games opóźniło premierę Fear The Wolves w programie Wczesnego Dostępu, ponieważ produkcja nie prezentowała oczekiwanej przez graczy jakości. Teraz zespół wprowadził szereg poprawek i zaprasza do wypróbowania gry.

Fear The Wolves jest aktualnie dostępne wyłącznie na komputerach osobistych, ale autorzy pracują również nad wydaniem przeznaczonym na PlayStation 4 i Xboksa One. Jest to w zasadzie Battle Royale, który został umiejscowiony w okolicy elektrowni jądrowej w Czarnobylu.

W Fear The Wolves zagramy później. Twórcy korzystają z opinii graczy

Twórcy zapraszają na „otwartą betę”, ale tak naprawdę nie ułatwiają dostępu do gry, bo nadal musimy wypełnić formularz, by móc zapoznać się z produkcją. Przedstawiciele Vostok Games mają jednak bardzo szybko weryfikować zgłoszenia i systematycznie zapraszać graczy do zabawy.

Deweloperzy obiecują skorzystanie z licznych opinii zwrotnych, przez które zdecydowano się opóźnić premierę. Fear The Wolves otrzymało już wiele poprawek, ale autorzy nadal pracują nad ulepszeniem serwerów i rozwiązaniem wszystkich niedogodności.

Studio nie jest aktualnie gotowe do wrzucenia gry do programu Wczesnego Dostępu, ale najnowsze testy przybliżą tytuł do tego etapu. W następnym kroku zobaczymy wersję na konsolę oraz poznamy konkretne daty dotyczące wielkiej premiery.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: beta Fear the Wolves Focus Home Interactive Vostok Games

Nie przegap