Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2018 11:51
Divinity: Original Sin 2 na zwiastunie pokazującym konsolowe funkcje
842V

Divinity: Original Sin 2 na zwiastunie pokazującym konsolowe funkcje

Pod koniec miesiąca gracze na konsolach zapoznają się z hitem Larian Studios. Twórcy za pomocą zwiastuna przypominają o Divinity: Original Sin 2. Gra zapewni zainteresowanym przygodę na dziesiątki godzin.

Divinity: Original Sin 2 trafiło na komputery osobiste w ubiegłym roku. Gra zgarnęła oceny na poziomie 93% i jest to bez wątpienia jeden z najlepszych klasycznych RPG-ów z turowym systemem walki ostatnich lat.

Divinity: Original Sin 2 na konsolach z cięciami względem wersji PC

Posiadacze PlayStation 4 i Xboksów One zapoznają się z tą przygodą już 31 sierpnia. Autorzy opublikowali rozbudowany materiał prezentujący wszystkie atrakcje. Studio zapowiada historię, pokazuje świat, tworzenie bohatera i przedstawia kolejne elementy opowieści.

Ukończenie Divinity: Original Sin 2 zajmie zainteresowanym dobre 50 godzin, ale to dopiero początek, bo chcąc wycisnąć z tego tytułu wszystkie soki, to musicie poświęcić na grę około 125 godzin. To ogromna przyjemność, która została na konsolach nawet w niektórych miejscach rozbudowana.

Autorzy dodali między innymi kooperację na jednej kanapie dla dwóch graczy oraz tryb Areny, ale warto na pewno przypomnieć, że jednocześnie pozycja została wykastrowana o wariant zabawy nazwany Game Master.

Zamierzacie grać w Divinity: Original Sin 2 na konsolach?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Divinity: Original Sin 2 gameplay Larian Studios trailer zwiastun