SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2018 08:35
Orwell dostępny za darmo
1212V

Orwell dostępny za darmo

Jeśli nie macie specjalnych planów na zbliżający się weekend, to możecie zainteresować się promocją przygotowaną przez Humble Bundle. Firma rozdaje Orwell i zachęca do kupowania innych produkcji.

Orwell lub Orwell: Keeping an Eye on You to strategiczno-symulacyjna produkcja przygotowana przez Osmotic Studios. Twórcy nawiązują do motywu Wielkiego Brata oraz wielkiej inwigilacji społeczeństwa.

Intel pracuje nad pierwszą kartą graficzną. Arctic Sound ma walczyć z Nvidią i AMD

Gra w wielu miejscach inspiruje się powieściami George’a Orwella, ale deweloperzy nie zdecydowali się na bezpośrednie odwołania do jego twórczości. Gracz w tej sytuacji ma okazję skorzystać z nowoczesnej technologii zatytułowanej właśnie „Orwell”, która może śledzić wszystkich mieszkańców miasta Bonton i szukać potencjalnych terrorystów – mieścina jest celem ataków i władze po kilku zamachach decydują się na pełną inwigilację społeczeństwa.

Czujecie się zainteresowani? Wskakujcie na HumbleBundle.com, klikajcie „ADD TO CART” i po chwili otrzymacie kod, który aktywujecie na Steam. Tytuł na platformie Valve jest wyceniony na 35,99 zł, ale pierwszy odcinek możemy sprawdzić za darmo.

Orwell trafił na rynek w 2016 roku i zgarnął oceny na poziomie 77%. Osmotic Studios zaproponowało graczom w lutym 2018 roku Orwell: Ignorance is Strength, ale gra osiągnęła odrobinę gorsze wyniki (74%).

Na HumbleBundle.com wystartowała również dodatkowa promocja, dzięki której kupicie w lepszej cenie między innymi Rainbow Six Siege.

Tagi: humble bundle orwell pc za darmo