Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.08.2018 12:10
Rainbow Six: Siege za darmo do końca tygodnia. Ubisoft przyjmuje chętnych do Master League
1319V

Rainbow Six: Siege za darmo do końca tygodnia. Ubisoft przyjmuje chętnych do Master League

W Paryżu trwa duży turniej w Rainbow Six: Siege i właśnie z tej okazji Ubisoft zachęca kolejnych graczy do wypróbowania strzelanki. Produkcja będzie dostępna do końca tygodnia za darmo na trzech platformach.

Ubisoft potwierdził kolejną promocję na Rainbow Six: Siege. Gra będzie dostępna od 16 do 19 sierpnia i w tym momencie zainteresowani sprawdzą całą zawartość przygotowaną przez francuską korporację.

Rainbow Six: Siege Masters League w Polsce. 20 tysięcy dla najlepszych drużyn

Darmowy weekend nie zawiera jakichkolwiek ograniczeń, a Wasz postęp zostanie zachowany do pełnej wersji – jednocześnie od 16 do 27 sierpnia możecie skorzystać ze zniżek do nawet 60% (w zależności od platformy) na edycje Standard, Advanced, Gold i Complete. Szczegóły dotyczące darmowego weekendu znajdziecie na specjalnej podstronie FreeWeekend, a na dobry początek zobaczcie poniższy zwiastun zapowiadający atrakcje.

Posiadacze Rainbow Six Siege mogą wyrazić chęć uczestnictwa w Masters League – turniej jest skierowany do wszystkich graczy, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w walce z najlepszymi zespołami w Polsce i mieć szanse na zdobycie tytułu Mistrza Polski. Ubisoft przygotował pulę nagród wynoszącą aż 20.000 złotych. Rejestracja do turnieju już jest dostępna na stronie Masters League, a faza eliminacyjna potrwa od 20 do 29 sierpnia.

W najbliższy weekend poznamy również nową zawartość – właśnie trwa turniej Six Major Paris, na którym najlepsi zawodnicy z całego świata prezentują swoje umiejętności.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft