SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2018 15:34
Inside Xbox na gamescom. Microsoft pokaże nowe gry
1531V

Inside Xbox na gamescom. Microsoft pokaże nowe gry

Korporacja z Redmond nie daje nam zapomnieć o swoim wystąpieniu w Kolonii. Amerykanie nie zaprezentują typowej konferencji, jednak gracze mogą liczyć na prezentację nowych produkcji. Zobaczcie szybki zwiastun wydarzenia.

Inside Xbox to cykliczne wydarzenie, dzięki któremu Microsoft przedstawia nowinki dla posiadaczy Xboksów One. Nadchodzące wydarzenie odbędzie się podczas targów w Kolonii i w ten sposób Amerykanie zastąpią typową konferencję.

Forza Horizon 4 może otrzymać wydarzenie związane z Halo. Gracze wskoczą w Warthogi

21 sierpnia sympatycy Xboksów One otrzymają sporą dawkę konkretnych informacji dotyczących przyszłości amerykańskiej konsoli. Firma potwierdziła prezentację nowej zawartości dla Forza Horizon 4, Sea of Thieves oraz State of Decay 2, ale to oczywiście dopiero początek atrakcji.

Ekipa Phila Spencera przyjedzie do Niemiec z ważnymi ogłoszeniami, zapowiedziami nowych tytułów, a dodatkowo zostaną przeprowadzone ekskluzywne wywiady. Na konkrety musimy zaczekać, ale wiele na to wskazuje, że w przyszłym tygodniu nie będziemy się nudzić.

Należy na pewno przypomnieć o pewnej plotce, według której Microsoft kolejny raz powiększy katalog tytułów z Xbox Game Pass – podobno na Inside Xbox odbędzie się krótka prezentacja usługi z pokazaniem kolejnych gier dla subskrybentów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gamescom Microsoft xbox one