Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2018 10:54
DOOM Eternal otrzyma tryb PvP, ale twórcy skupiają się na kampanii
782V

DOOM Eternal otrzyma tryb PvP, ale twórcy skupiają się na kampanii

id Software w ubiegłym tygodniu zaprezentowało pierwszy fragment rozgrywki z DOOM Eternal, ale studio skoncentrowało się na pokazywaniu kampanii. Gracze mimo to mogą oczekiwać dodatkowego trybu.

W DOOM z 2016 roku poznaliśmy krwawą kampanię, ale jednocześnie deweloperzy nie zapomnieli o sieciowych pojedynkach oraz rozbudowanym edytorze. Gra oferowała sporo wrażeń i podobne atrakcje mamy otrzymać w przyszłym roku.

DOOM Eternal. Gameplay z wyczekiwanego i krwawego shootera

DOOM Eternal otrzyma zmagania PvP, jednak tym razem rywalizacja będzie w pewien sposób połączona z kampanią oraz gameplay ma bardziej kojarzyć się z marką DOOM – jak wiadomo w poprzedniej części pojawił się problem, ponieważ rywalizacja bardziej przypominała Quake'a.

Autorzy obecnie nie są gotowi do pokazania szczegółów, jednak wkrótce mamy spojrzeć na dynamiczne i krwawe pojedynki. Studio nie zleciło przygotowania drugiego trybu zewnętrznej ekipie.

W rezultacie DOOM Eternal może nie zawierać Snap Mode, który choć w swoim czasie zbierał pozytywne opinie, to jednak najwidoczniej w ostateczności tylko nieliczni gracze tworzyli dodatkowe treści. id Software wierzy, że nowa propozycja przypadnie do gustu wiernym fanom uniwersum.

Źródło: https://www.vg247.com/2018/08/13/doom-eternal-pvp-multiplayer-mode-confirmed/

Tagi: Bethesda DOOM Eternal id Software