SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2018 13:05
Zestaw Pokémon Trading Card Game kupiony za ponad 269 tysięcy zł
1884V

Zestaw Pokémon Trading Card Game kupiony za ponad 269 tysięcy zł

Pokémon Trading Card Game ma już swoje najlepsze lata dawno za sobą, ale mimo to wciąż znajdują się fani, którzy potrafią zapłacić mnóstwo pieniędzy za oryginalne karty. Jeden z graczy postanowił wydać blisko 270 tysięcy za kota w worku.

The Pokemon Company nadal rozwija Pokémon Trading Card Game, jednak teraz karcianką interesują się już wyłącznie najwięksi fani marki. Mimo to firma na pewno nie może narzekać na brak zainteresowania, ponieważ wciąż są oddani gracze, którzy potrafią znaleźć spory budżet na kupienie potencjalnie wyjątkowego zestawu.

Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! na nowym zwiastunie. Japończycy pokazują rozgrywkę

Dokładnie 56 000 funtów (269 920 zł) zapłaci klient, który wylicytował nieotwarty zestaw boosterów do Pokémon Trading Card Game z pierwszej generacji. Paczka leżała w domu pewnego szczęśliwca od wielu lat, który naprawdę długo czekał na podzielenie się swoim pakietem z wiernymi fanami Pokemonów.

Zafoliowany Booster Box zawiera 36 pakietów z kartami, jednak tak naprawdę trudno powiedzieć, czy w tym zestawie znajdą się wyjątkowe okazy, które będzie można sprzedać. Akcja cieszyła się nawet sporym zainteresowaniem (15 ofert), więc jak widać nadal istnieją kolekcjonerzy, którzy są gotowi zapłacić naprawdę sporo za Pokémon Trading Card Game.

Oczywiście w paczce mogą pojawić się wyjątkowe okazy, które z łatwością zainteresowany sprzeda, jednak jest to loteria... Trudno też powiedzieć, czy nowy klient zdecyduje się w ogóle na otwarcie pudełka.

Zestaw Pokémon Trading Card Game kupiony za ponad 269 tysięcy zł

Źródło: https://hugginsandscott.com/cgi-bin/showitem.pl?itemid=28474

Tagi: Nintendo pokemon pokemon trading card game