Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2018 10:55
Fortnite z ciekawym porównaniem. Nintendo Switch vs. Samsung Galaxy S9+
1403V

Fortnite z ciekawym porównaniem. Nintendo Switch vs. Samsung Galaxy S9+

Epic Games zaprosiło pierwszych posiadaczy smartfonów Samsunga do gry w Fortnite i w rezultacie możemy spojrzeć na konkretne porównanie. Jeden z graczy postanowił skonfrontować edycję na Nintendo Switcha z wersją na Galaxy S9+.

Podczas prezentacji Samsunga Galaxy Note 9 odbyła się premiera Fortnite na pierwszych urządzeniach z Androidem. Aktualnie tylko nieliczni gracze mogą zapoznać się ze strzelanką, jednak jest to dobry moment na pierwsze porównanie.

Fortnite na Androidzie! Jak dostać się do bety? Jakie urządzenia obsługuje? Jak zdobyć ekskluzywny skin?

Samsung Galaxy S9+ możecie teraz wyrwać za około 2900-3100 zł, a Nintendo Switch za 1349 zł. Trudno jednak mówić o podobnych urządzeniach, ponieważ w tym wypadku oba sprzęty posiadają różnorodne funkcje.

Mimo to właśnie Fortnite jest jednym z tytułów, który jest dostępny na obu maszynach, więc możemy spojrzeć na ciekawy film. Jak produkcja radzi sobie na smartfonie? Według pierwszych opinii tytuł działa płynnie, jednak grafika nie jest jego najmocniejszą stroną. Mam przy tym wrażenie, że i tak najważniejsza jest płynna akcja, która nie będzie zniszczona przez niepotrzebne ścinki.

Aktualnie nie wiadomo, kiedy zakończą się testy Fortnite na smartfonach Samsunga. Firma ma wkrótce zaprosić do rozgrywki kolejnych graczy sympatyzujących z mobilną rozgrywką.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Epic Games Fortnite fortnite: battle royale