Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2018 16:17
Shenmue 1 & 2 prezentuje bohaterów. SEGA pokazuje gameplay i opowiada o grze
527V

Shenmue 1 & 2 prezentuje bohaterów. SEGA pokazuje gameplay i opowiada o grze

SEGA przygotowuje młodych graczy na wielkie opowieści przeniesione przez d3t na PlayStation 4, Xboksy One oraz komputery osobiste. Historie pod koniec miesiąca trafią do nowych klientów, którzy mogą potrzebować odpowiedniego wprowadzenia.

Czy świat jest gotowy na markę Shenmue? SEGA wie, że wielu graczy nie miało szansy zapoznać się z tym uniwersum, więc firma przygotowuje materiały wideo przybliżające zainteresowanym stworzony wiele lat temu przygody.

Shenmue 1 & 2 na zwiastunie. Japończycy otrzymają specjalne wydanie

Najnowszy materiał z Shenmue 1 & 2 pokazuje bohaterów. Kim jest protagonista, z kim walczy, co stało się z jego ojcem, kim jest tajemnicza kobieta z okładki? – to tylko niektóre pytania, na które odpowiada poniższy materiał. Deweloperzy chcą mieć pewność, że gracze podchodząc do Shenmue 1 & 2 zrozumieją wydarzenia i z łatwością będą chłonąć opowieść z jej wszystkimi najlepszymi elementami.

W niedalekiej przyszłości pojawią się konkretne opinie dotyczące powrotu serii Shenmue – dziennikarze otrzymali już kopie, dzięki którym mogą zapoznać się z odpicowanymi historiami. Shenmue 1 & 2 trafi na półki sklepowe 21 sierpnia i jest to w zasadzie wstęp do znacznie ciekawszych wydarzeń, ponieważ w przyszłym roku zagramy w Shenmue 3.

Źródło: YouTube.com

Tagi: