SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2018 13:15
Silver & Black nie powstanie. Sony stawia na solowe historie
522V

Silver & Black nie powstanie. Sony stawia na solowe historie

Sony nie zamierza rezygnować z rozwoju uniwersum Spider-Mana, ale firma podobno postanowiła zrezygnować z historii Silver & Black. Niebezpieczne kobiety pojawią się na ekranach kin, ale w solowych historiach.

Sony ma wielkie plany na rozwój uniwersum Spider-Mana. Po sukcesie ostatniej przygody Człowieka-Pająka oraz fantastycznych wynikach filmów z Marvel Cinematic Universe, firma stawia na wiele nowych przygód.

Spider-Man zmierzy się z Sinister Six. Twórcy stanęli przed trudnym zadaniem

W październiku do kin trafi Venom, jednak to dopiero początek. Sony zdaniem dziennikarzy Variety postanowiła zamrozić Silver & Black, czyli film opowiadający o Silver Sable i Black Cat, ale zamiast tego widzowie zobaczą dwie osobne historie.

„Wierzymy, że Black Cat jest wystarczająco silna postacią z własną historią i materiałem źródłowym, z którego można korzystać, by stworzyć solowy film.”

W sumie nie powinna nikogo dziwić ta decyzja. Już teraz pojawiają się plotki, według których w nadchodzącej historii Spider-Mana pojawi się Black Cat i jej krótki występ może zapowiedzieć nową opowieść.

Sony ma teraz pracować nad serią spin-offów Spider-Mana, wśród których można wyróżnić produkcję Morbiusa, Kravena, Silk, Jackpot, Nightwatch oraz właśnie Black Cat i Silver Sable. Wszystkie historie mają rozszerzyć świat Petera Parkera i właśnie w taki sposób japońska korporacja stworzy swój odpowiednik MCU.

Oczywiście Spider-Man pojawi się również w kolejnych produkcjach Marvela – według plotek Parker ma sporą rolę w nowych Avengersach.

Źródło: https://www.gameinformer.com/gamer-culture/2018/08/09/report-spider-man-universe-movie-silver-black-cancelled

Tagi: