SKLEP
Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 10.08.2018 10:50
Fallout 76. Inon Zur skomponuje ścieżkę dźwiękową do gry
269V

Fallout 76. Inon Zur skomponuje ścieżkę dźwiękową do gry

Bethesda właśnie potwierdziła, że znany z muzyki do poprzednich gier Fallout kompozytor powróci i tym razem, aby napisać ścieżkę dźwiękową do najnowszej odsłony. 

Jeśli w projekcie o nazwie Fallout 76 będzie cokolwiek związanego z poprzednimi odsłonami serii, to na pewno będzie to muzyka.

Beta Fallout 76 zaoferuje pełną wersję gry

To świetna wiadomość dla fanów serii desperacko szukających punktu zaczepienia 76-tki z poprzednimi Falloutami. Inon Zur - uznany kompozytor od lat pracujący przy grach - powraca, żeby napisać ścieżkę dźwiękową do nowej produkcji Bethesdy. To istotne, bo to właśnie on dostarczał nam fenomenalne brzmienie muzyki w Fallout Tactics, Fallout 3, Fallout: New Vegas oraz Fallout 4. Osobiście, nie wyobrażam już sobie serii bez jego charakterystycznych, pełnych emocji utworów.

Prace nad muzyką już oczywiście trwają wraz z Budapesztańską Orkiestrą Filmową. Mark Lampert, dyrektor ds. dźwięku z Bethesdy, cieszy się na ponowną współpracę z muzykiem:

Jego praca pomaga stworzyć znajome dźwięki Fallouta, które zakorzenione są w w serii, ale jednocześnie kształtuje i rozwija te dźwięki w stronę elementów, które czynią Fallouta 76 wyjątkowym: wspólnej pracy w celu odbudowy świata, patrzenia w przyszłość, a także dramatycznie zniszczonego krajobrazu Zachodniej Wirginii

Oby tylko gra Bethesdy była godna wielkiego talentu Inona Zura. Sami już niebawem się o tym przekonamy, bowiem w październiku ruszy beta na wszystkie platformy. 

 

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/fallout-76-brings-back-series-composer/1100-6461077/

Tagi: