Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2018 18:53
Rainbow Six: Siege z przebudowanym Hereford. Zwiastun pokazuje ulepszoną miejscówkę
669V

Rainbow Six: Siege z przebudowanym Hereford. Zwiastun pokazuje ulepszoną miejscówkę

Ubisoft nie tylko dodaje nową zawartość do Rainbow Six: Siege, ale studio dba również o już przygotowane elementy. Twórcy wsłuchali się w opinie społeczności i przebudowali jedną z ikonicznych lokacji.

Francuzi podgrzewają atmosferę przed wielkim turniejem. W przyszłym tygodniu odbędzie się Six Major Paris, na którym zobaczymy nową zawartość – wśród świeżych elementów są operatorzy oraz właśnie odpicowana mapa Hereford.

Rainbow Six: Siege Six Major Paris. Wielki turniej przedstawi nową zawartość

Hereford to teren szkoleniowy pierwszej i najbardziej charakterystycznej jednostki do walki z terroryzmem. To właśnie w tym miejscu swoje umiejętności rozwijają agenci SAS, którzy uczą się zawodu pomiędzy celami z dykty, workami z piaskiem, zwojami drutu kolczastego i innymi przeszkodami.

„Jeden z najbardziej archetypowych przykładów rozgrywki w Siege został przebudowany, aby dostarczyć jedno z najbardziej konkurencyjnych środowisk. Witamy w zupełnie nowym terenie szkoleniowym SAS, Bazie Hereford.”

Remont został przygotowany wykorzystując opinie społeczności, ponieważ Ubisoft chce mieć pewność, że nowa wersja miejscówki przypadnie do gustu szerokiemu grono odbiorców. Dokładną prezentację mapy zobaczymy już w przyszłym tygodniu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: