SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2018 18:15
Shadow of the Tomb Raider zaoferuje mocne akcje pod wodą. Zwiastun pokazuje nowe wyzwania
523V

Shadow of the Tomb Raider zaoferuje mocne akcje pod wodą. Zwiastun pokazuje nowe wyzwania

Lara Croft w Shadow of the Tomb Raider musi zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Eidos Montreal dokładnie zaprezentowało „wodne atrakcje”, które czekają na znaną poszukiwaczkę skarbów. Materiał powinien zainteresować fanów tej uznanej serii.

Eidos Montreal zapowiedziało „najtrudniejszą grę z serii Tomb Raider”, a jednym z najważniejszych elementów, który ma znacząco podwyższyć poziom trudności względem poprzednich części jest właśnie woda.

Shadow of the Tomb Raider oferuje poziomy trudności w aż 3 różnych kategoriach

Twórcy dodali do gry etapy związane z nurkowaniem i w Shadow of the Tomb Raider wielokrotnie zmoczymy główną bohaterkę, która nawet podczas rozwiązywania zagadek będzie nurkować.

Poniższy zwiastun pokazuje kilka dodatkowych możliwości – Lara może wykorzystać wodę do ataku na rywala i w ekspresowym tempie pozbyć się jednego z przeciwników. W trakcie przemierzania lokacji możemy również natrafić na dzikie zwierzęta, które chętnie schrupią poszukiwaczkę skarbów.

To kolejny szybki, ale zarazem bardzo wymowny zwiastun. Deweloperzy nie tracą czasu, nie pokazują za wiele, jednak materiały systematycznie przedstawiają kolejne elementy przygotowane dla Shadow of the Tomb Raider.

Czekacie na premierę?

Tagi: eidos montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix