Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2018 14:53
Hearthstone premiera Projektu Hukatomba. Mnóstwo nowości i wyzwania
450V

Hearthstone rozszerzony przez Projekt Hukatomba. Mnóstwo nowości i wyzwania

Blizzard zaprasza wszystkich graczy na kolejne atrakcje przygotowane w Hearthstone. Zainteresowani wezmą teraz udział w Projekcie Hukatomba, dzięki któremu pojedynki zaoferują spory powiew świeżości. Do gry trafiło 135 nowych kart.

Projekt Hukatomba to kolejny dodatek do cenionej karcianki Blizzarda. Hearthstone otrzymało 135 nowych kart i twórcy przygotowali również nowe mechaniki, które w wielu wypadkach zmieniają zasady gry.

10 najlepszych gier karcianych

Deweloperzy postanowili kolejny raz wpłynąć na pojedynki. W Projekcie Hukatomba skorzystacie teraz z potężnych kart nazwanych „Omega”, połączycie ze sobą mechy lub weźmiecie udział w specjalnych testach tajemniczych „Projektów”.

Tak prezentują się nowości przygotowane przez Blizzard:

  • NOWE SŁOWO KLUCZOWE: MAGNETYZM – Gracze mogą łączyć Mechy z kartami ze słowem kluczowym Magnetyzm. Wzmocnią w ten sposób ich atak, zdrowie i zdolności, konstruując przerażające automatony.
  • LEGENDARNI NAUKOWCY I ZAKLĘCIA – Doktor Huk zatrudnił w swoim laboratorium wyjątkowo niekonwencjonalnych naukowców i wynalazców, a każdy z nich jest legendarnym stronnikiem. Przynieśli również swoje własne, szalone wynalazki: niesamowitą kolekcję legendarnych zaklęć.
  • NAUKA + PRACA ZESPOŁOWA = PROJEKTY – Projekty to zaklęcia, które po zagraniu dają jakąś premię obu graczom. Ci, którzy najlepiej ją wykorzystają, zyskają nie lada przewagę nad przeciwnikiem.
  • ΩMEGA – Karty Omega dają potężne premie, jeśli zostaną zagrane w momencie, gdy gracz posiada 10 kryształów many. Gracze, którzy wytrzymają tak długo, zostaną nagrodzeni ich pełną mocą.

To nie koniec atrakcji, ponieważ za dwa tygodnie odbędzie się premiera „Laboratorium wyzwań”, który jest określany przez Blizzard jako „nowy, niezwykle wymagający tryb dla jednego gracza”. Tym razem zmierzymy się z zagadkami przygotowanymi przez Doktora Huka.

W kilku słowach atrakcje zapowiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment:

"W Projekcie Hukatomba gracze Hearthstone z całego świata będą mogli obudzić w sobie szalonych geniuszy. Wypełniliśmy to rozszerzenie po brzegi wybuchową zawartością. Chętnie zobaczymy nowe strategie obmyślone przez naszych graczy”.

Chcecie zgarnąć trzy pakiety z Projektu Hukatomba oraz losowego legendarnego klasowego stronnika lub kartę bohatera? Wystarczy zalogować się do gry! Jest to oferta czasowa, więc lepiej nie odkładajcie wskoczenia na serwery na później.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Blizzard Hearthstone mobile pc premiera