SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2018 20:38
Sony pokazuje nowości zmierzające na PlayStation 4. Dead Cells, Overcooked 2, H1Z1, czy też Black Ops 4
1161V

Sony pokazuje nowości zmierzające na PlayStation 4. Dead Cells, Overcooked 2, H1Z1, czy też Black Ops 4

Sony ponownie zachęca posiadaczy PlayStation 4 do zainwestowania gotówki w produkcje zmierzające na japońską konsolę. Firma opublikowała zwiastun przedstawiający premiery z tego tygodnia.

Początek miesiąca to zawsze bardzo szczęśliwy czas dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vity. Gracze mogą pobierać nowe produkcje, które trafiają do subskrybentów PlayStation Plus.

PlayStation Plus na sierpień dostępne dla graczy

Najmocniejsze tygodnie dopiero przed nami, ale w kolejnych dniach na pewno nie będziemy się nudzić. Na PlayStation 4 debiutuje między innymi: Dead Cells, Overcooked 2, czy też H1Z1. Ten ostatni tytuł jest dostępny w formie free-2-play, więc bez najmniejszego problemu z przedstawicielem gatunku Battle Royale może zapoznać się wielu czytelników naszego portalu.

Firma nie zapomina o testach beta Call of Duty: Black Ops 4 – zmagania będą trwać od 10 do 13 sierpnia i tym razem rozgrywka będzie możliwa na trzech platformach (PS4, XOne i PC). Niektórzy mogą również zainwestować w We Happy Few – ostateczna edycja gry oferuje sporo dodatkowych atrakcji.

Mam przy tym świadomość, że najmocniejszym tytułem tygodnia jest... Dead Cells – jeśli jeszcze nie graliście, to powinniście jak najszybciej naprawić ten błąd. To kawał wymagającej i satysfakcjonującej pozycji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 playstation store sony