Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2018 16:53
Strange Brigade na rozgrywce. Tylko dla największych fanów kooperacji
292V

Strange Brigade na rozgrywce. Tylko dla największych fanów kooperacji

Pod koniec miesiąca na rynku zadebiutuje Strange Brigade, więc w końcu możemy spojrzeć na pełny materiał z rozgrywki. Mam wrażenie, że Rebellion opracował grę dla bardzo wąskiego grona odbiorców i tytuł nie ma szans na większy sukces.

Rebellion ma na swoim koncie serię Sniper Elite, ale autorzy postanowili odświeżyć swoją bibliotekę i zaoferować Strange Brigade. Gra pod koniec miesiąca trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, jednak najnowszy gameplay wygląda po prostu biednie.

Strange Brigade otrzyma sporo zawartości po premierze. Zwiastun ujawnia nowe elementy

Bieganie po powtarzających się lokacjach, walka z nudnymi przeciwnikami i proste zagadki środowiskowe? Pewnie tylko nielicznych takie atrakcje skuszą do wydania pieniędzy na premierowe wydanie Strange Brigade. Gra po prostu nie zachęca.

W sumie wyłącznie kooperacja i ciekawe misje dla zespołów mogą sprawić, by Strange Brigade odniosło oczekiwany sukces. Nie widzę głębszego sensu do spędzania czasu przy tym tytule, ponieważ gameplay nie wyróżnia się choćby jednym interesującym elementem. Mimo wszystko może właśnie w zabawie ze znajomymi tkwi cały sukces? Przekonamy się już wkrótce.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Rebellion Strange Brigade

Nie przegap