SKLEP
Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 05.08.2018 15:31
Captain Marvel - wiemy, w kogo wcieli się gwiazda "Łotra 1"
4535V

Captain Marvel - wiemy, w kogo wcieli się gwiazda "Łotra 1"

"Captain Marvel" może się okazać niezwykle ważnym filmem w Marvel Cinematic Universe, bezpośrednio nawiązującym do dramatycznych wydarzeń z "Avengers: Wojna bez Granic". Na razie jednak dowiedzieliśmy się, w kogo w obrazie wcieli się gwiazda "Łotra 1 - Gwiezdnych wojen - historii".

Australijski aktor Ben Mendelsohn bardzo dobrze sprawdził się w roli złego do szpiku kości i chorobliwie ambitnego dyrektora Krennica w "Łotrze 1". W nadchodzącym widowisku Marvela również wcieli się w czarny charakter.

Miecz świetlny wart nawet ćwierć miliona dolarów!

Według doniesień serwisu Discussing Film, Mendelsohn ma wcielić się w generała armii Skrulli. Przypomnijmy - Skrulle to pozaziemska rasa zmiennokształtnych istot tworząca jedno z wielkich imperiów w galaktyce. Skrulle bardzo często wchodzili w paradę bohaterom, Marvela, nie raz próbując zdobyć Ziemię. Po raz pierwszy pojawili się w "Fantastycznej Czwórce".

Póki co tajemnicą jeszcze zostaje to, którym konkretnie przywódcą zmiennokształtnych będzie Mendelsohn, choć najprawdopodobniej będzie to znany z komiksów władca imperium Skrulli Dorrek VII.

 

 

Tagi: captain marvel marvel cinematic universe łotr jeden: gwiezdne wojny historie