Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2018 15:29
H1Z1: Battle Royale z datą premiery na PlayStation 4. Nadciągają nowości i Battle Pass
602V

H1Z1: Battle Royale z datą premiery na PlayStation 4. Nadciągają nowości i Battle Pass

Daybreak Game właśnie potwierdziło ostateczną datę premiery H1Z1: Battle Royale w wersji na PlayStation 4. Gracze mogą liczyć na nowe atrakcje i kolejne dodatki. Firma przygotowała także Battle Pass.

7 sierpnia odbędzie się premiera H1Z1: Battle Royale na PlayStation 4. Gra jest aktualnie dostępna w otwartej becie, jednak autorzy przygotowują kilka niespodzianek dla fanów, którzy zdecydują się ogrywać tytuł w kolejnych tygodniach.

Na dobry początek gracze skorzystają z nowych broni (RPG i SOCOM) oraz skorzystają z ARV, czyli samochodu do zadań specjalnych. Z pojazdu skorzystają nawet wielkie zespoły, a podczas jazdy zainteresowani ostrzelają wszystkich przeciwników.

Twórcy zapowiedzieli również  pierwszy sezon Battle Passa – gracze w tym wypadku otrzymają dostęp do trzech zestawów przedmiotów: bezpłatnej, płatnej oraz dla subskrybentów PlayStation Plus. Kolejne dodatki zgarniemy standardowo za zdobywanie punktów doświadczenia.

Do gry trafią jeszcze dwa pakiety: inspirowany kung-fu Viper Starter Bundle oraz Hardline Deluxe Bundle – zdjęcia zestawów znajdziecie w naszej galerii, ale aktualnie zespół odpowiedzialny za grę nie przedstawił wszystkich poszczególnych elementów.

H1Z1 Battle Royale Seazon 1 Battle Pass

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/07/26/h1z1-battle-royale-officially-launches-for-ps4-on-7th-august

Tagi: data premiery daybreak game company H1Z1 h1z1: battle royale PlayStation 4