Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2018 16:09
Fortnite z urodzinowym wyzwaniem. Epic Games zaprasza do zabawy
869V

Fortnite z urodzinowym wyzwaniem. Epic Games zaprasza do zabawy

Epic Games udostępniło nowe wyzwanie w Fortnite. Gracze mogą wziąć udział w urodzinowej misji, dzięki której zgarną małe dodatki do trybu Battle Royale. Firma zachęca do zabawy szerokie grono odbiorców.

Fortnite to prawdziwy fenomen, w który systematycznie grają gracze z całego świata. Tytuł właśnie świętuje pierwsze urodziny, więc Epic Games zaprasza fanów na pierwsze atrakcje związane ze specjalnym wyzwaniem.

Fortnite. Powrót rozbudowanego trybu Playground i patch 5.10. Wszystkie szczegóły

W Fortnite pojawiło się „Wyzwanie urodzinowe”, w którym gracze muszą ukończyć trzy misje, by móc zdobyć nagrodę. Za każde wykonane zadanie zainteresowani zgarniają małe dodatki, a podczas rozgrywki należy:

  • Rozegrać 14 meczy
  • Zadać 1000 obrażeń przeciwnikom
  • Zatańczyć przy 10 tortach

Gracze za aktywności zgarną 5000 punktów doświadczenia, emotkę, graffiti, a za ukończenie wszystkich trzech aktywności zainteresowani otrzymają plecak „Tort Urodzinowy”. Nie możemy w tym wypadku mówić o wielkich atrakcjach, ale nie możemy zapomnieć, że są to wyłącznie małe dodatki – w końcu mówimy o bezpłatnym trybie do produkcji Epic Games.

Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację wspominanych tortów, a jednocześnie zachęcam początkujących graczy Fortnite do zapoznania się z pracą Igora. Nasz redaktor w kilku słowach wprowadza zainteresowanych do pozycji Epic Games.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Epic Games Fortnite fortnite battle royale

Nie przegap