SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2018 00:33
Spider-Man na fabularnym zwiastunie. Zapowiedziano specjalne wydanie PlayStation 4 Pro
2029V

Spider-Man na fabularnym zwiastunie. Zapowiedziano specjalne wydanie PlayStation 4 Pro

Człowiek-Pająk nadciąga! Marvel właśnie zaprezentował fabularny zwiastun nowej opowieści Spider-Mana, a jednocześnie firma potwierdziła przygotowanie specjalnego wydania PlayStation 4 Pro. O tym zestawie pisaliśmy na portalu kilka miesięcy temu.

Insomniac Games, Marvel oraz Sony wspólnymi siłami przedstawiają nowe informacje dotyczące Spider-Mana. Bohater trafi do nas 7 września i zainteresowani otrzymają możliwość nabycia specjalnej wersji PlayStation 4 Pro.

Spider-Man od Insomniac Games nie porusza komiksowych wydarzeń. Twórcy przygotowali własną opowieść

Pierwsze plotki o specjalnym wydaniu PlayStation 4 Pro z okazji premiery Spider-Mana pojawiły się dobre kilka miesięcy temu. Długo czekaliśmy na potwierdzenie, ale pakiet wygląda przyjemnie. Pewnie nie każdy zdecyduje się na taki zestaw, jednak znam przynajmniej kilku zapaleńców Parkera, którzy będą rozważać zmianę PROsiaka. Dokładną prezentację konsoli zobaczycie w naszej galerii oraz na poniższym zwiastunie.

Jednocześnie możecie siadać wygodnie i oglądać. Insomniac Games przygotowało fabularny zwiastun Spider-Mana, na którym nie brakuje atrakcji. Parker ma okazję spotkać swoją miłość, Milesa, a nawet otrzymujemy możliwość spojrzenia na kilku przeciwników – w grze pojawi się Silver Sable!

Na deser oglądamy trzeci strój, który trafi do graczy składających zamówienia przedpremierowe. Fani skorzystają z „Velocity Suit”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: