SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.07.2018 22:00
Ghost Recon Wildlands. Darmowe Special Operation 2 wprowadza m.in. realistyczny tryb z permadeath
1219V

Ghost Recon Wildlands. Darmowe Special Operation 2 wprowadza m.in. realistyczny tryb z permadeath

Ubisoft ujawnił wreszcie zawartość Special Operation 2, czyli wielkiej darmowej aktualizacji do Ghost Recon Wildlands.

Special Operation 2 zapewni nam aktualizację dla Ghost War PvP i przede wszystkim nowy tryb PvE z formułą permadeath (zwany Ghost Mode). O ten drugi element prosiło wg Ubisoftu najwięcej fanów Ghost Recon Wildlands. Moduł Ghost został zaprojektowany z myślą o hardkorowcach. Oczywiście w sytuacji, gdy nie zostaniemy uratowani po straceniu przytomności cały wypracowane postępy gracza zostaną tu zresetowane.

Co ważne - w trybie Ghost Ubisoft stawia na realizm. Korzystać tu można jedynie z wybranej broni głównej i jednego pistoletu. Przy przeładowaniu karabinu z niezużytym całkowicie magazynkiem, pozostające w nim pociski zostaną utracone. W module występować też będzie Friendly Fire, czyli możliwość zranienia/zabicia sojuszników. Gracze otrzymują również opcję solowego grania, w ogóle bez towarzyszy broni sterowanych przez SI.

Ubisoft twierdzi, że ta aktualizacja jest największa w historii Ghost Recon Wildlands. Special Operation 2 zostanie udostępnione za darmo 31 lipca. Osoby z Przepustką otrzymają do niej dostęp wcześniej, już 24 lipca.

Poniżej znajdziecie zwiastun Special Operation 2.


Tagi: aktualizacja ghost recon Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Ubisoft