Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2018 15:10
Pokemon 2019 powróci do znanej rozgrywki. Japończycy nie chcą kolejnych eksperymentów
3352V

Pokemon 2019 powróci do znanej rozgrywki. Japończycy nie chcą kolejnych eksperymentów

W listopadzie posiadacze Nintendo Switchów zapoznają się z Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee!, ale Japończycy rozwijają już kolejną grę. W przyszłym roku otrzymamy produkcję, która trafi w serca fanów poprzednich przygód Pikachu.

Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! wprowadza do rozgrywki wiele nowych elementów, a jedną z najważniejszych nowości będzie zintegrowanie tytułu z Pokemon GO. Gracze otrzymają między innymi możliwość przenoszenia Pokemonów pomiędzy przygodami.

Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! na zwiastunie. Twórcy chwalą się rozgrywką i odpicowaną mapą

Japończycy nie zamierzają oprzeć swojej serii na takich wynalazkach i Junichu Masuda wypowiedział się na temat planów. Reżyser wielu odsłon serii Pokemon pracuje również nad przyszłorocznym tytułem, który zaoferuje znaną rozgrywkę:

„W przypadku produkcji z 2019 roku, pracujemy z myślą, że każdy będzie grał w ten tytuł na Nintendo Switch. Gra zaoferuje identyczne odczucie jak poprzednie odsłony z handheldów.”

Jest to kapitalna wiadomość dla graczy, którzy boją się, że przyszłoroczna pozycja zaoferuje różnorodne udziwnienia. Na szczęście Game Freak wraca do starych zasad i stawia tym razem na rozgrywkę znaną z między innymi Nintendo 3DS-a.

Pierwsze konkrety dotyczące Pokemon 2019 powinniśmy otrzymać dopiero w przyszłym roku. Nintendo skupia się teraz na promocji  Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee!, więc mogę przewidywać, że nowa gra zostanie zapowiedziana na E3 2019 i trafi na rynek w listopadzie przyszłego roku.

Źródło: https://gamingbolt.com/pokemon-2019-will-be-like-handheld-games-lets-go-pikachu-eevee-may-be-forward-compatible-developer

Tagi: Game Freak Nintendo nintendo switch Pokemon pokemon 2019

Nie przegap