Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2018 16:04
Naruto to Boruto: Shinobi Striker na zwiastunie. Japończycy zapowiadają otwartą betę
519V

Naruto to Boruto: Shinobi Striker na zwiastunie. Japończycy zapowiadają otwartą betę

Jeszcze w tym tygodniu zainteresowani gracze otrzymają możliwość zagrania w Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Bandai Namco chce przedstawić propozycję szerokiej publiczności, więc na dobry początek możecie zapoznać się ze świeżym zwiastunem.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker to sieciowa produkcja przygotowana przez studio Soleil. Deweloperzy skupili się na pojedynkach, w których dwie czteroosobowe zespoły walczą ze sobą na zamkniętych arenach.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Ninja walczą o przetrwanie na nowych gameplayach

Tytuł trafi na półki sklepowe 31 sierpnia, jednak w tym wypadku nie musicie kupować „kota w worku”. Twórcy właśnie zapowiedzieli otwarte testy, dzięki którym Naruto to Boruto: Shinobi Striker sprawdzimy na PlayStation 4 i Xboksach One – wydarzenie rozpocznie się już w najbliższy piątek, a gracze jeszcze dzisiaj pobiorą niezbędne pliki z PlayStation Store oraz Xbox Live.

Jeśli wcześniej nie słyszeliście o japońskiej produkcji, to zerknijcie na poniższy zwiastun. Twórcy w przystępny sposób pokazują rozgrywkę, która opiera się na dynamicznych pojedynkach ze znanymi bohaterami w rolach głównych.

Gra oczywiście oferuje sieciowe walki, więc w tym wypadku nie możecie oczekiwać rozbudowanej historii. Studio tym razem skupiło się na przygotowaniu jak najbardziej satysfakcjonujących bitew.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco beta naruto Naruto to Boruto: Shinobi Striker otwarta beta soleil zwiastun