SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2018 10:32
Hitman rozdaje kolejną opowieść. Bezpłatny dodatek na PlayStation 4, Xbox One i PC
1112V

Hitman rozdaje kolejną opowieść. Bezpłatny dodatek na PlayStation 4, Xbox One i PC

IO Interactive postanowiło uczcić wakacje. Firma rozdaje za darmo trzeci odcinek do ostatniej przygody Agenta 47 i nową opowieść pobierzecie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Jest to czasowa oferta.

Hitman z 2016 roku otrzymał dziewięć epizodów wraz z bezpłatnymi dodatkami, a w maju płatny zabójca wyruszył do Maroko. Jego opowieść w Marrakeszu zgarnęła oceny na poziomie 73-79%.

Hitman 2 z ogromnym przeciekiem. Znamy lokacje z gry

IO Interactive przyzwyczaiło graczy do rozdawania kolejnych części ostatniej przygody Hitmana, więc mogliśmy się spodziewać, że twórcy zaoferują nam następną opowieść za darmo. Firma postanowiła wykorzystać wakacje i wszyscy zainteresowani mogą za darmo pobrać trzeci epizod Hitmana.

Jest to oczywiście przemyślana kampania marketingowa, która ma przygotować zainteresowanych na zupełnie nową produkcję. 13 listopada na rynku zadebiutuje Hitman 2 i w tym wypadku otrzymamy pełną zawartość w dniu premiery – studio długo przygotowywało „drugi sezon”, ale na szczęście firma zdecydowała się nie dzielić historii na odcinki.

Jeśli wciąż nie mieliście okazji polecieć do Maroko z Agentem 47, to zerknijcie na poniższy zwiastun. Twórcy w dobry sposób zapowiadają wydarzenia, pokazują cele oraz lokalizację – jest to moim zdaniem jeden z najlepszych odcinków przygotowanych przez IO Interactive dla Hitmana z 2016 roku.

Pliki możecie pobrać do 31 lipca.

Źródło: YouTube.com

Tagi: hitman IO Interactive Square Enix za darmo