Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2018 15:13
Były inżynier NASA tworzy dziwaczną modyfikację padów do PlayStation 4 i Xbox One
5922V

Były inżynier NASA tworzy dziwaczną modyfikację padów do PlayStation 4 i Xbox One

Narzekacie na zdecydowanie za małe wibracje w kontrolerach do PlayStation 4 i Xboksa One? Zainteresujcie się pracą Jake’a Middletona. Były inżynier z NASA tworzy dziwne urządzenie, które ma podobno zaoferować graczom nową jakość wrażeń.

Modyfikacja „MEGA-one” została przedstawiona przez wspomnianego inżyniera na Kickstarterze. Mężczyzna chce zebrać 7461 dolarów na stworzenie projektu, który ma znacząco uprzyjemnić rozgrywkę na PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Microsoft ujawnił Xbox Controller Sport White Special Edition

Propozycja zapewni wyjątkowe wibracje, które pozwolą graczom na poznanie ulubionych przygód w zupełnie nowy sposób. Jak to ma działać? Zdaniem twórcy dzięki „MEGA-one” poczujemy każdy strzał, a nasze dłonie będą szarpane z przykładowo lewej do prawej strony podczas wchodzenia w zakręty samochodem.

Czy to ma większy sens? Trudno aktualnie powiedzieć, ale jedno jest pewne – projekt wygląda totalnie szkaradnie i pewnie dłuższa rozgrywka z takim ciężarem będzie po prostu niemożliwa.

Mimo wszystko może właśnie z wykorzystaniem takiej technologii powstaną nowe kontrolery, które faktycznie zaoferują nam zupełnie nową jakość wibracji na kolejnej generacji? Ciekawostką na pewno jest fakt, że „MEGA-one” bez problemu zamontujemy i rozmontujemy w dosłownie kilka minut.

W galerii znajdziecie serię zdjęć prezentujących model.

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/jakem/mega-onetm-insane-playstation-4-xbox-one-controlle/description

Tagi: kontroler pad PlayStation 4 xbox one

Nie przegap