Paweł Perez Myśliwiec Paweł Perez Myśliwiec 15.07.2018 12:45
Typer mistrzostw świata - czas na wielki finał Francja - Chorwacja
634V

Typer mistrzostw świata - czas na wielki finał Francja - Chorwacja

Drodzy Czytelnicy, to już finałowa odsłona naszego typera - w weekend czekają nas dwa ostatnie spotkania - w meczu o 3. miejsce zmierzą się ekipy Belgii i Anglii (mecz w sobotę o 16.00), a w wielkim finale Francja zagra z Chorwacją (spotkanie w niedzielę o 17.00). 

Za nami podsumowanie 1/2 finału. Meczów do typowania było 2 i do zgarnięcia 8 punktów. Aż 7 osób poprawnie typowała jeden mecz i różnicę goli w drugim, co przełożyło się na 6 oczek.

Wyniki typowań 1/2 finału (2 spotkania, maksymalnie 8 punktów)

1. RudiAG 6 punktów
-. Morfo 6 punktów
-. Kojack 6 punktów
-. Inquisitive 6 punktów
-. wladsenty 6 punktów
-. Bull_eye7 6 punktów
-. integer 6 punktów

Klasyfikacja generalna (najlepsza piątka)

1. wladsenty 81 punktów
2. Ifikrates 79 punktów
-. leschek87 79 punktów
4. charlesz 78 punktów
5. Froszti 73 punkty

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - typuj z PPE.pl

Zasady zabawy dla wielu są zapewne znane. Na stronie ppe.pl/typer znajdziecie zestaw par (aktualny obejmuje 2 spotkania). W formularzu wystarczy wpisać typowany wynik, kliknąć "Typuj kolejkę" i gotowe. Po rozegraniu dwóch ostatnich spotkań wyniki zostaną przeliczone i pojawi się finałowa klasyfikacja. Za jeden mecz można zgarnąć 4 punkty (szczegóły na stronie typera), tak że w obecnym zestawie do zdobycia jest 8 punktów.

Uwaga! W przypadku fazy pucharowej typujemy tylko wynik regulaminowych 90 minut bez ewentualnej dogrywki i rzutów karnych. 

Siódmy zestaw par:

Mecze możecie typować do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem. Również do 30 minut przed pierwszym gwizdkiem możecie zmienić typ, nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby wytypować całą kolejkę (co jest koniecznością, nie ma możliwości typowania wybranych spotkań), a potem w miarę potrzeb zmienić typ. Co istotne - do zabawy możecie dołączyć w każdej chwili - nie zdążyłeś wytypować jakiegoś meczu? Nie ma problemu, wciąż możesz typować te, które nie zostały jeszcze rozegrane w ramach dostępnego zestawu par (chociaż wiadomo, zawsze to potencjalne punkty na starcie mniej). 

Najlepszych typerów poznamy po finałowym meczu 15 lipca. Nagrody przewidzieliśmy dla 5 najlepszych typerów PPE.pl (w zestawach nagród znajdą się gry, książki, filmy, koszulki, gadżety, prenumeraty PSX Extreme).

TYPUJ WYNIKI MECZÓW


Zapraszamy do typowania siódmego (ostatniego) zestawu par - czas macie do 15.30 w sobotę, bo wtedy zostanie zablokowane spotkanie Belgia - Anglia. Zapraszamy do wspólnej zabawy i komentowania.

Tagi: mistrzostwa świata

Nie przegap