Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2018 18:44
DOOM Eternal zobaczymy w przyszłym miesiącu
1045V

DOOM Eternal zobaczymy w przyszłym miesiącu

id Software przygotowuje graczy na wielkie wydarzenie. Twórcy zapowiedzieli prezentację rozgrywki z DOOM Eternal i ta wiadomość powinna uszczęśliwić fanów tego krwawego IP. Show odbędzie się na zbliżającej się imprezie.

Na targach w Los Angeles Bethesda ujawniła krótką zajawkę DOOM Eternal. Wielu graczy narzekało, że studio nie pokazało choćby 30-sekundowego fragmentu rozgrywki, jednak na takie przyjemności musimy zaczekać do przyszłego miesiąca.

Bethesda nie skupi się na grach jako usługach. Firma wciąż wierzy w tytuły single-player

Już wcześniej id Software potwierdziło prezentację DOOM Eternal na QuakeConie, jednak studio zdecydowało się doprecyzować szczegóły wydarzenia. Na imprezie odbędzie się live-stream, podczas którego otrzymamy możliwość spojrzenia na czystą rozgrywkę.

QuakeCon odbędzie się w dniach 9-12 sierpnia, ale światowy pokaz gameplayu z DOOM Eternal został zaplanowany na 10 sierpnia. Wydarzenie będzie transmitowane, więc każdy fan uniwersum otrzyma możliwość spojrzenia na nową przygodę.

Czego możemy się spodziewać? Krwawych scen, które pewnie przygotują śmiałków na kolejne materiały. Nie liczyłbym na datę premiery, ponieważ trudno wyobrazić sobie, by DOOM Eternal miał trafić na rynek w pierwszych miesiącach 2019 roku, więc studio będzie miało jeszcze czas na podzielenie się tą informacją.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bethesda Doom DOOM Eternal gameplay id Software

Nie przegap