SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2018 14:32
Warhammer: Vermintide 2 od dzisiaj na Xbox One i w Xbox Game Pass
561V

Warhammer: Vermintide 2 od dzisiaj na Xbox One i w Xbox Game Pass

Od dzisiaj posiadacze Xboksów One mogą zapoznać się z Warhammer: Vermintide 2. Tytuł Fatshark był dotychczas dostępny na komputerach osobistych i z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun.

Warhammer: Vermintide 2 może aktualnie pochwalić się średnią ocen na poziomie 83%. Dziennikarze w marcu docenili system walki, wysoki poziom trudności, satysfakcjonującą rozgrywkę, czy też ciekawe i zróżnicowane postacie.

Xbox Game Pass lipiec. Microsoft oferuje kilka mocnych gier

Posiadacze Xboksów One na szczęście nie musieli długo czekać na tę produkcję, bo od dzisiaj Warhammer: Vermintide 2 jest dostępne na konsoli Microsoftu. Grę możecie nabyć za 99,99 zł lub po prostu skorzystać z abonamentu Xbox Game Pass.

Tytuł Fatshark w dniu premiery wylądował w usłudze Microsoftu, więc bez najmniejszego problemu w cenie abonamentu zapoznacie się z dobrze ocenianą, kooperacyjną pozycją. Debiut w Xbox Game Pass to dodatkowy plus, bo możecie mieć pewność, że na serwerach nie zabraknie chętnych graczy do wspólnego eliminowania kolejnych przeciwników.

Z okazji premiery możemy spojrzeć na nowy zwiastun – twórcy pokazują najważniejszy element Warhammer: Vermintide 2, czyli krwawą walkę z kolejnymi bestiami.  

Aktualnie studio nie potwierdziło daty premiery Warhammer: Vermintide 2 na PlayStation 4, ale trzecia wersja kooperacyjnej przyjemności powstaje.

Tagi: Fatshark premiera trailer Warhammer: Vermintide 2 xbox game pass zwiastun