SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.07.2018 11:13
Earthfall gotowy do premiery. Zawartość wydana po premierze będzie darmowa
333V

Earthfall gotowy do premiery. Zawartość wydana po premierze będzie darmowa

Earthfall trafi na rynek już w najbliższy piątek. Wygląda na to, że tytuł przypadnie do gustu fanom klimatów z Left 4 Dead.

Earthfall jest debiutem studia Holospark, więc deweloperzy robią co mogą, by zyskać sobie uznanie graczy. W szykowanej strzelaninie powalczymy z ufokami. Oczywiście w kooperacyjnym stylu, który wielu osobom kojarzy się z Left 4 Dead.

Autorzy Earthfall, którzy uczestniczyli wczoraj w audycji Inside Xbox, zapowiedzieli, że cała zawartość z gry, która pojawi się po premierze, zostanie udostępniona za darmo. Wszystkie tryby, mapy, świeża broń i inne gadżety będą dostępne gratisowo dla osób, które kupuły Earthfall.

Taka strategia staje się na szczęście standardem w branży. Wydawcy i deweloperzy nie chcą już więcej alienować posiadaczy danej sieciowej strzelaniny, którzy np. nie mają dostępu do dodatkowych map. W ten sposób twórcy zapewniają grom online dłuższy żywot.

Jedynymi przedmiotami, za które trzeba będzie płacić poprzez system mikrotransakcji, będą przedmioty kosmetyczne, służące do upiększania zawodników (np. alternatywne stroje). Deweloperzy uspokajają, że chodzi wyłącznie o ozdoby, nie mające wpływu na gameplay.

Earthfall trafi na rynek już w najbliższy piątek, 13 lipca 2018 r. Gra dostępna będzie na PS4, Xone i PC za 29,99 dolarów.


Źródło: https://www.dualshockers.com/post-launch-content-earthfall-will-available-free/

Tagi: Earthfall Holospark pc ps4 xone