Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2018 11:05
Darwin Project za darmo na Xbox One. Twórcy zachęcają do zabawy
526V

Darwin Project za darmo na Xbox One. Twórcy zachęcają do zabawy

Scavengers Studio zaprasza wszystkich posiadaczy Xboksów One do zapoznania się z Darwin Project. Pełna wersja gry bez jakichkolwiek ograniczeń trafiła na konsolę Microsoftu i wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić konkurenta dla Fortnite i PUBG.

Nikt pewnie specjalnie nie narzeka na brak gier z gatunku Battle Royale, ale kolejni twórcy próbują walczyć o graczy. Scavengers Studio w kwietniu zaoferowało swoją produkcję fanom na PC, a teraz darmowa rozgrywka jest również dostępna na Xboksie One.

Wsteczna Kompatybilność rośnie. Xbox One pozwala zagrać we wszystkie części serii Assassin’s Creed

W Darwin Project od dzisiaj mogą zagrać wszyscy posiadacze konsoli Microsoftu – kilka miesięcy temu produkcja trafiła do programu Xbox Game Preview, ale teraz nie musicie wydawać nawet złotówki.

Firma przechodząc na model biznesowy free-2-play podkreśla, że w tytule nie pojawia się system wpływający na balans – gracze mogą kupować jedynie ubrania do postaci, ale w tym wypadku elementy nie ulepszają zawodników. Standardowo przedmioty personalizujące wygląd otrzymają również osoby, które zgarną kolejny poziom doświadczenia, a teraz przez określony czas można natrafić na stroje związane z piłką nożną.  

Twórcy zaznaczają, że znacząco rozwinęli Darwin Project od premiery w Xbox Game Preview – firma przygotowała tryb Duo, prywatne mecze, matchmaking oparty na umiejętnościach, czy też kolejne moce dla postaci.

Jeśli kupiliście „Pakiet Założyciela”, to otrzymacie od deweloperów dwa zestawy składające się z przedmiotów do personalizacji bohatera. Grę możecie pobrać z tego miejsca – jest dostępna polska wersja językowa.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Scavengers Studio the darwin project xbox one za darmo