SKLEP
redakcja PPE redakcja PPE 03.07.2018 11:00
Czytelniku, przywołujemy Cię! - nowa funkcja na portalu
792V

Czytelniku, przywołujemy Cię! - nowa funkcja na portalu

Drodzy Czytelnicy, kilka minut temu zgraliśmy na portal nową funkcję. Od teraz w komentarzach macie możliwość oznaczania innych użytkowników. Niby nic wielkiego, ale może się przydać przy okazji licznych konwersacji, jakie prowadzicie na PPE. 

Zasada działania jest bardzo prosta i zapewne trafiliście na nią przy okazji korzystania z przeróżnych stron czy aplikacji (m.in. Facebook, Discord). Wystarczy, że w komentarzu wstawicie znak @ i po nim wpiszecie i wybierzecie z dostępnych nicków nick osoby, którą chcecie oznaczyć, a użytkownik ten zostanie o tym powiadomiony. 

Co do powiadomień - tych są dwa rodzaje, czyli powiadomienie na stronie, na wzór np. powiadomień o odpowiedzi na komentarz, oraz powiadomienie mailowe. Ponadto jeśli ktoś nie chce otrzymywać żadnych powiadomień - również może wybrać taką opcję. Wszystko ustawiacie w swoim profilu w zakładce Ustawienia strony. Powiadomienia są również widoczne na głównej stronie profilu w zakładce Powiadomienia. 

Funkcja może okazać się przydatna, gdy np. w jednym komentarzu chcecie odpowiedzieć kilku osobom lub uznacie, że warto "zawołać' znajomego do rozmowy, w której bierzecie udział. 

Tradycyjnie prosimy o testowanie nowej opcji i zgłaszanie ewentualnych uwag. 

PS Oznaczanie póki co nie jest dostępne na forum, ale pojawi się w ciągu najbliższych dni. 

 

Tagi: ppe 3.0