Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.06.2018 14:04
Dark Souls 3 miało otrzymać tryb Battle Royale
792V

Dark Souls 3 miało otrzymać tryb Battle Royale

Tryb Battle Royale ma podobno trafić do wszystkich największych, nadchodzących produkcji, ponieważ wydawcy zamierzają skorzystać na popularności takiej zabawy. Podobno nawet From Software chciało zgarnąć odrobinę z tego tortu i firma miała pracować nad specyficzną rywalizacją do Dark Souls 3.

Dark Souls 3 trafiło na rynek w pierwszej połowie 2016 roku. Od debiutu minęło sporo czasu, ale mimo to From Software chciało w pewien sposób ożywić grę. Firma pracowała nad nowym wariantem zabawy, który w realiach produkcji mógłby okazać się sporą ciekawostką.

Dark Souls. Mod Age of Fire pozwoli na sterowanie bossami!

Wyobraźcie sobie sytuację: duża mapa, skrzynki z broniami oraz może nawet z czarami, jakaś zaraza zmniejszająca lokację i przynajmniej kilkunastu fanów Dark Souls – to mogłoby się udać? Trudno powiedzieć, czy właśnie tak miała wyglądać walka na zasadach battle royale w tytule From Software, ale studio faktycznie pracowało nad takim wariantem rozgrywki.

Informacją podzielił się Lance McDonald, który odkrył informacje dotyczące nowego trybu w kodzie gry. Co ciekawe, sympatyk produkcji nie musiał nawet wgłębiać się w pliki, ponieważ From Software nazwało zmagania dosłownie „Battle Royale”:

„Hahahaahahhah Dark Souls 3 ma wycięty tryb sieciowy dosłownie nazwany „Battle Royale”.

Projekt odświeżenia zmagań multiplayer w Dark Souls 3 został porzucony, ale chętnie sprawdziłbym taką rozgrywkę. Zdaniem analityków wszystkie przyszłe tytuły mają otrzymać rywalizacje, która będzie przypominać właśnie tryb Battle Royale, więc nie jestem specjalnie zaskoczony, że nawet Japończycy wpadli na taki pomysł.

Poniżej zobaczycie gameplay z wersji alpha – w trakcie rozgrywki Lance McDonald opowiada o „Moonlight Ceremony”, który miał pozwolić graczom na wielką walkę.

Gralibyście? ;)

Źródło: https://wccftech.com/dark-souls-iii-battle-royale/

Tagi: battle royale Dark Souls dark souls 3 From Software