redakcja PPE redakcja PPE 26.06.2018 19:38
Gry cyfrowe są coraz tańsze i coraz łatwiej dostępne!
1395V

Gry cyfrowe są coraz tańsze i coraz łatwiej dostępne!

Cyfrowe edycje gier cieszą się rosnącą popularnością. Ich ceny są naprawdę zachęcające, a rosnąca oferta i bezproblemowa dostępność to kwestie, które sprawiają, że coraz więcej osób rezygnuje z zakupu wariantów pudełkowych gier i przerzuca się na szybkie zakupy cyfrowe.

[Materiał sponsorowany] Kilka zalet gier cyfrowych, które powodują, że warto porzucić kolekcjonowanie edycji pudełkowych

Gry cyfrowe nie posiadają eleganckiego opakowania, które można z dumą zaprezentować na półce, ale za to posiadają szereg innych zalet, które sprawiają, że to wariant, po który naprawdę opłaca się sięgnąć.

Produkcje gamingowe w edycji cyfrowej są zazwyczaj zauważalnie tańsze niż odpowiedniki pudełkowe. Trudno się temu dziwić – nie jest potrzebne opakowanie, nośnik wydruk etykiety i foliowanie całości, odpada również magazynowanie produktu w określonych warunkach. Dystrybucja cyfrowa jest tańsza i dlatego tańsza jest również sama gra, a to duża korzyść dla kupujących.

Gry w edycji cyfrowej są dostępne już po chwili od zakupu. Gdy zdecydujemy się na opłacenie zamówienia przy pomocy szybkich płatności online, możemy spodziewać się dostępu do gry już po kilku minutach od transakcji.

Produkcje w edycji cyfrowej nie zajmują miejsca na półce. Jeśli nie jesteśmy kolekcjonerami pudełek po grach, to nie ma czego żałować – tak naprawdę liczy się sama rozgrywka i emocje, jakich dostarcza.

Największy wybór gier cyfrowych w sklepie komputerowym? Tak, to możliwe!

Jeszcze do niedawna zakup gier w edycji cyfrowej ograniczał się do ich kupna przez platformy gamingowe lub przez tematyczne serwisy z grami. Teraz najszerszą ofertę gier cyfrowych można znaleźć w renomowanym sklepie online, w którym można również kupić całą gamę urządzeń multimedialnych, akcesoriów gamingowych i wiele innych produktów. Jakie to ma znaczenie? Dość duże, ponieważ gry cyfrowe w morele.net to tylko część asortymentu, a to oznacza, że można jednocześnie wybierać świetne produkcje gamingowe, a przy okazji rozejrzeć się za wygodną klawiaturą dla graczy lub fotelem gamingowym z prawdziwego zdarzenia. Wybierając gry cyfrowe na PC możemy przejrzeć również polecane laptopy, głośniki, urządzenia AGD i co tylko jeszcze mogłoby się nam przydać. Warto dodać, że morele.net to tylko jeden z aż dziesięciu sklepów Grupy Morele.net, a to oznacza, że możemy zrobić łączone zakupy w każdym z nich.

Gry cyfrowe w morele.net to bezpieczny i dobry wybór. Decydując się na ich zakup w tym sklepie, można mieć pewność, że to produkty w pełni oryginalne, których instalacja i użytkowanie nie sprawią żadnych problemów.

Prawie 5000 tanich gier do wyboru!

Oferta gier cyfrowych w morele.net jest tak ciekawa z uwagi na bardzo szeroki wybór. Obecnie znajduje się w niej niemal 5000 produkcji. Wiele z tych gier można kupić za symboliczne kilka złotych i nie dotyczy to wyłącznie starszych produkcji – świetne okazje można znaleźć wśród gier z różnych gatunków. Praktycznie każdy z graczy znajdzie tu coś dla siebie.

Choć w sieci nie brak miejsc, w których można kupić tanie gry cyfrowe, to i tak oferta sklepu morele.net jest szczególnie godna uwagi. Atutem jest zarówno jej różnorodność, mnogość tytułów, ale też fakt, że to renomowany sklep online, co daje pewność zakupu oryginalnych produktów cyfrowych.

Wygodny zakup gier i dostępność do zakupionych produktów z panelu klienta

Gdy zdecydujemy się na zakup gier cyfrowych w morele.net, zyskujemy pewność, że zakupione produkty będą stale dostępne w naszym panelu klienta. Nawet jeśli okaże się, że nie pobierzemy ich od razu lub utracimy je na skutek awarii sprzętu, będziemy mogli pobrać je ponownie bez żadnego problemu. Teoretycznie taką funkcjonalność oferują także inne serwisy z grami, ale czy mamy gwarancję, że będą istnieć za kilka tygodni lub miesięcy? W przypadku jednego z największych sklepów online z branży komputerowej, RTV i AGD możemy być pewni, że nasz zakup będzie bezpiecznie przechowywany na koncie klienta i gotowy do pobrania w każdej chwili.

Gry PC – wersje cyfrowe będą dostępne od razu po zakupie!

Prawdopodobnie każdy gracz doświadczył w swoim życiu sytuacji, w której chciałby spontanicznie spróbować swoich sił w nowej grze, ale długi proces zakupu lub konieczność oczekiwania na przesyłkę z edycją pudełkową skutecznie go do tego zniechęciła. Dzięki grom w edycji cyfrowej, a w szczególności dzięki grom cyfrowym od morele.net, można błyskawicznie kupić, pobrać i użytkować każdą z wybranych produkcji.

Zakup gier cyfrowych naprawdę przebiega w ekspresowym tempie. Najwięcej czasu może zająć, co najwyżej, samo wybieranie gry – w końcu w ofercie jest ich prawie pięć tysięcy! Gdy ten najtrudniejszy etap mamy już za sobą, wystarczy sfinalizować zamówienie. Gdy zależy nam na czasie, należy skorzystać z szybkich płatności online i już po chwili możemy wypatrywać wiadomości o realizacji zamówienia. Zakupioną grę wystarczy pobrać i zainstalować zgodnie z instrukcją, którą również otrzymujemy po zakupie. Cały proces zakupu gier cyfrowych w morele.net przebiega błyskawicznie. Grę do pobrania wraz z instrukcją otrzymujemy mailem, a do dyspozycji mamy również komfortową biblioteczkę zakupionych produktów, w której znajdują się klucze do wszystkich zakupionych produktów.

Prawie 5000 tanich gier cyfrowych, a wśród nich produkcje dla każdego

W sieci można znaleźć wiele gier w niskiej cenie, ale najtańsze bywają najczęściej starsze gry i produkcje, które cieszą się znikomą popularnością. W ofercie morele.net można znaleźć naprawdę różne produkcje cyfrowe w bardzo dobrych cenach. To zarówno klasyka gier PC, jak również nowe produkcje, gry akcji, przygodowe, zręcznościowe, RPG, a nawet gry dla dzieci. Tak duża różnorodność gier w dobrej cenie sprawia, że po prostu trudno się oprzeć.

Gry cyfrowe to świetna alternatywa dla zakupu edycji pudełkowych i rozwiązanie, które jest tanie i wygodne. Wybierając gry cyfrowe na PC, kupujemy produkt w pełni oryginalny, na legalnej licencji, ale nie dopłacamy za opakowanie i wysyłkę, a grę otrzymujemy natychmiast po zakupie. Trudno nie dostrzec, jak duża to wygoda i jak bardzo opłacalne rozwiązanie.

Materiał powstał przy współpracy z Morele.net. 

Tagi: