Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.06.2018 14:34
Kingdom Hearts 3 może nie zmieścić się na płytę. To ogromna gra, a twórcy planują DLC
906V

Kingdom Hearts 3 może nie zmieścić się na płytę. To ogromna gra, a twórcy planują DLC

Square Enix jest gotowe do ujawnienia kolejnych konkretów dotyczących Kingdom Hearts 3. Japończycy przygotowali wielką przygodę, która będzie upiększona wieloma efektownymi walkami oraz znanymi bohaterami.

25 stycznia odbędzie się długo wyczekiwana premiera Kingdom Hearts 3. Tytuł powstaje od wielu lat i gra miała trafić na półki sklepowe do końca 2018 roku, ale Japończycy zdecydowali się opóźnić premierę ze względu na „korekty” umów z partnerami – w rezultacie pozycja zadebiutuje jednocześnie na całym świecie. Produkcja nie potrzebowała dodatkowego opóźnienia.

Kingdom Hearts 3 z demem na E3 2018. Kilkanaście minut gameplayu

Japończycy potwierdzili również, że podczas odwiedzenia Krainy Lodu będziemy świadkami scen z filmu (ten sam czas), ale Anna i Elsa nie dołączą do naszego zespołu. Gracze otrzymają możliwość skorzystania z mocy Marshmallowa.

Twórcy zdecydowali się wykorzystać akcję z trzeciego filmu Piratów z Karaibów (Piraci z Karaibów: Na krańcu świata z 2007 roku), zaś Ratatuj oraz Zaplątani zaoferują mini-gry. W pierwszej sytuacji będziemy przyrządzać posiłki, które ulepszą bohaterów, a w drugiej weźmiemy udział w rytmicznej zabawie.  

Kingdom Hearts 3 to naprawdę spora gra i pojawia się obawa związana z objętością na płycie. Jednocześnie deweloperzy starają się teraz zmniejszyć czas ładowania. Square Enix wciąż opracowuje film, który ma towarzyszyć produkcji i niektóre sceny mogłyby trafić do pozycji, jednak autorzy obawiają się o miejsce na nośniku. Właśnie z powodu ograniczeń możemy nie otrzymać możliwości przełączenia na japoński dubbing.

Aktualnie Square Enix nie planuje edycji „The Final Mix”, która zaoferowałaby poprzednie historie, ale za to już teraz możemy przygotowywać gotówkę na rozszerzenia. Mimo to nie powinniśmy oczekiwać Przepustki Sezonowej, a po prostu poszczególna zawartość trafi jako osobne DLC.

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/06/20/kingdom-hearts-iii-wont-final-mix-season-pass-will-add-via-dlc-instead/

Tagi: Kingdom Hearts 3 Kingdom Hearts III Square Enix