Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2018 16:55
Devil May Cry 5 i Resident Evil 2 z prezentacjami. Capcom zapowiada najgorętsze informacje
1058V

Devil May Cry 5 i Resident Evil 2 z prezentacjami. Capcom zapowiada najgorętsze informacje

Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się specjalne wydarzenie Capcomu, podczas którego otrzymamy szczegóły dotyczące Devil May Cry 5 i Resident Evil 2. Firma przygotowuje się do premiery dwóch produkcji, więc gracze mogą oczekiwać na grube informacje dotyczące nadciągających gier.

Na E3 2018 nie mogliśmy narzekać na brak mocnych, japońskich zapowiedzi – Capcom ujawnił dwa tajne projekty, o których mówiło się od wielu miesięcy. 

Devil May Cry 5 ze wstępną datą premiery. Wkrótce wcielimy się w łowcę demonów

Już jutro o godzinie 13:00 odbędzie się specjalny live-stream, na którym otrzymamy kolejne konkrety dotyczące Devil May Cry 5 i Resident Evil 2. Capcom zdecydował się podsumować E3, ale gracze mogą oczekiwać na między innymi nowe fragmenty z obu produkcji.

Na wydarzeniu pojawi się Hideaki Itsuno (reżyser), Michiteru Okabe oraz Matthew Walker (producenci) Devil May Cry 5, którzy zapowiadają „najgorętsze informacje” dotyczące wyczekiwanego przez wielu slashera.

Nie powinniśmy w tym wypadku oczekiwać konkretnej daty premiery, ale autorzy mogą przedstawić dodatkowych bohaterów, czy też opowiedzieć szerzej o fabule. Należy przy tym pamiętać, że Devil May Cry 5 i Resident Evil 2 zadebiutują do 31 marca 2019 roku, ale aktualnie tylko horror otrzymał konkretną datę – tytuł trafi na rynek 25 stycznia.

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 live-stream resident evil 2