Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2018 14:04
Cuisine Royale za darmo. Zabawna wariacja battle royale
1352V

Cuisine Royale za darmo. Zabawna wariacja battle royale

Gatunek battle royale wciąż się rozwija i niektórzy twórcy w bardzo frywolny sposób podchodzą do walki na wielkiej mapie. Studio Darkflow Software zaprezentowało Cuisine Royale, które jest aktualnie dostępne za darmo.

Cuisine Royale to gra z gatunku battle royale, która do 25 czerwca jest dostępna za darmo. Wystarczy wskoczyć na Steam i dodać pozycję do swojej biblioteki. Aktualnie gra znajduje się w programie Wczesnego Dostępu i twórcy wciąż rozwijają swoją propozycję.

Afera z Fortnite na Switch. Szefowie Xbox i Nintendo komentują politykę Sony

Za tytuł jest odpowiedzialne Darkflow Software, które jednocześnie rozwija Enlisted – sieciowego shootera MMO. Twórcy z Łotwy przygotowują dwa projekty, jednak Cuisine Royale może zainteresować wielu graczy, ponieważ jest to „parodia PUBG-a”.

Interesująca jest historia powstania produkcji, bo gra była początkowo żartem na 1. kwietnia, ale autorzy w wolnych chwilach rozwijali propozycję i Cuisine Royale jest już dostępne na Steam.

Gameplay w tym wypadku różni się odrobinę od klasowych przedstawicieli battle royale – autorzy postawili na walkę maksymalnie 30 graczy, a w dodatku zawodnicy biegają po mapach w gaciach i na głowy zakładają garnki.

Darkflow Software zapowiada najbardziej uczciwy system lootboxów – na mapach znajdziecie skrzynie, które zawsze zawierają określoną zawartość.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Cuisine Royale Darkflow Software pc steam za darmo