Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2018 18:03
Tennis World Tour zostało przygotowane w 20% do dnia premiery. Pełna wersja gry zadebiutuje w 2019 roku
1629V

Tennis World Tour zostało przygotowane w 20% do dnia premiery. Pełna wersja gry zadebiutuje w 2019 roku

Tennis World Tour zadebiutowało na rynku 22 maja 2018 roku, ale w tym dniu gracze zapłacili za 20% całej gry. Sytuację postanowił wyjaśnić szef BigBen Interactive, który zapowiada wielkie prace nad przygotowaniem dodatkowej zawartości.

Tennis World Tour może pochwalić się średnią ocen na poziomie 49%. Tytuł Breakpoint nie otrzymał szczegółowych recenzji od wielu redakcji, ponieważ firma niezbyt chętnie dzieliła się wersjami recenzenckimi.

Tennis World Tour zadebiutował bez trybu sieciowego. Gracze ostrzegają przed zakupem

Nie jest to oczywiście przypadek, bo okazało się, że Tennis World Tour zadebiutował bez wielu istotnych elementów oraz nawet trybów gry. Twórcy poinformowali o brakach dopiero w dniu debiutu i tym samym rozpętali sporą burzę.

Sytuacja jest o tyle komiczna, że Alain Falc – założyciel BigBen Interactive – postanowił przedstawić prawdziwą sytuację projektu: w dniu premiery Tennis World Tour prezentowało zaledwie 20% całej gry, ponieważ firma śpieszyła się z wydaniem produkcji.

Zdecydowano się wrzucić takie „demo” w pełnej cenie na rynek, ponieważ firma posiadała marketingową umowę związaną z French Open – turniej rozpoczął się 27 maja i zakończy się 10 czerwca. Breakpoint planuje na 2019 rok wrzucić na rynek „dopracowaną wersję gry”, a w latach 2020-2021 zostanie wydana zupełnie nowa edycja.

Aktualnie trudno powiedzieć, czy gracze, którzy kupili Tennis World Tour mogą liczyć na pobranie wspomnianej aktualizacji za darmo.

Źródło: https://gamingbolt.com/tennis-world-tour-was-only-20-complete-just-weeks-before-release

Tagi: Bigben Interactive breakpoint Tennis World Tour