Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2018 20:26
Vampyr i Jurassic World: Evolution ulepszone dzięki sterownikom Game Ready
682V

Vampyr i Jurassic World: Evolution ulepszone dzięki sterownikom Game Ready

Od dzisiaj gracze mogą zapoznać się z najnowszą produkcją Dontnod Entertainment, a w przyszłym tygodniu na półki sklepowe zawita tytuł Frontier Developments. Deweloperzy z obu zespołów współpracowali ze specjalistami z firmy NVIDIA, by poprawić doświadczenie fanów elektronicznej rozgrywki na komputerach osobistych.

Jeśli zamierzacie biegać po Londynie w skórze wampira-doktora, a w dodatku zdecydowaliście się na wersję przeznaczoną na PC, to powinniście pamiętać o pobraniu najnowszych sterowników Game Ready. Pliki właśnie trafiły na serwery i dostosowują grę do komputerów korzystających z kart graficznych GeForce.

The Crew 2 oraz State of Decay 2 ulepszone dzięki sterownikom Game Ready

Na podobne przyjemności powinni przygotować się gracze wyczekujący na Jurassic World: Evolution – produkcja Frontier Developments została zoptymalizowana, więc gracze mogą liczyć na między innymi płynniejszą zabawę.  

„Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu oficjalnej premiery gry i zapewniają jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Sterowniki Game Ready posiadają również certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: game ready Jurassic World Evolution nvidia vampyr