Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2018 14:43
NBA 2K19 z LeBronem Jamesem na okładce. Znamy datę premiery i zawartość rocznicowego wydania
967V

NBA 2K19 z LeBronem Jamesem na okładce. Znamy datę premiery i zawartość rocznicowego wydania

2K Games postanowiło w końcu ujawnić konkrety dotyczące NBA 2K19. Na okładce ponownie pojawi się LeBron James i najwięksi fani serii otrzymają możliwość zgarnięcia kilku fizycznych przedmiotów związanych z legendarnym koszykarzem.

NBA 2K19 trafi na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switcha. Tytuł od dnia debiutu będzie dostępny w standardowym lub specjalnym wydaniu. Premiera na konsolach Sony oraz Microsoftu odbędzie się 11 września – debiut wersji na sprzęt Nintendo odbędzie się w późniejszym terminie.

NBA 2K18 - recenzja gry

2K Games ujawniło 20th Anniversary Edition, czyli specjalne wydanie NBA 2K19. Firma za pomocą pudełka celebruje dwudziestolecie istnienia marki i na okładce pudełka pojawi się trzykrotny Mistrz NBA, czterokrotny zdobywca nagrody NBA MVP dla najbardziej wartościowych graczy oraz zacięty fan serii NBA 2K – LeBron James.

Piękna okładka jest artystyczną kompozycją z słów osobiście wybranych przez LeBrona – każda fraza ma szczególne znaczenie dla Jamesa, w tym na przykład “Strive for Greatness”, “Driven” oraz “Equality”. 

Tak o grze wypowiedział się LeBron James:

"To niesamowite uczucie – znaleźć się na okładce 20. wydania gry, w którą grałem i którą kochałem, od kiedy byłem małym dzieckiem. Udało nam się zrobić coś naprawdę wyjątkowego na okładce, która reprezentuje wszystko, co mnie napędza i inspiruje – zaczynając od mojej rodziny do miejsca, z którego pochodzę i słów, którymi żyję. Jestem zaszczycony, że moja podróż może być częścią tego wyjątkowego momentu w historii 2K i jestem podekscytowany, że fani będą mogli ją zobaczyć."

Kilka słów postanowił dodać również Alfie Brody, Wiceprezes ds. Marketingu w NBA 2K:

"W tym roku obchodzimy 30. rocznicę uformowania się studia Visual Concepts i 20. rocznicę serii NBA 2K, dlatego istotnym było, aby ten moment uczcić nawiązaniem współpracy z najbardziej kultowym sportowcem tego pokolenia – LeBronem Jamesem. Starannie wybrane sformułowania LeBrona na okładce wydania 20th Anniversary Edition łączą w sobie pasję i motywację, która podniosła go do świetności wszech czasów, czyniąc go idealną gwiazdą na okładkę NBA 2k19".

Kupując NBA 2K19 20th Anniversary Edition otrzymacie możliwość zagrania już cztery dni przed oficjalną premierą gry, 7 września. Dodatkowo zainteresowani zgarną najróżniejsze dodatki:

Na cyfrową zawartość NBA 2K19 20th Anniversary Edition będą składały się:

 • 100,000 Wirtualnej Waluty
 • 50,000 punktów MyTEAM
 • 20 zestawów MyTEAM tygodniowo
 • Szafirowa karta MyTEAM z LeBronem Jamesem
 • 10 zestawów MyTEAM Heat Check Packs (tygodniowo, zaczynając od początku sezonu NBA)
 • 5 murali inspirowanych LeBronem do wykorzystania w MyCOURT
 • Wzór boiska LeBrona do wykorzystania w MyCOURT
 • Królewska Kolekcja (King’s Collection) – stroje I buty LeBrona od marki Nike (25 par butów!)

Przedmioty fizyczne (nie dotyczy cyfrowej wersji gry):

 • Plakat z LeBronem;
 • Zestaw ekskluzywnych naklejek NBA 2K
 • Opaska na nadgarstek z jednym z cytatów Lebrona James’a

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 2K Games cenega nba 2k19 zapowiedz