Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 05.06.2018 12:03
Destiny 2. Jesienny dodatek zabierze nas z powrotem na Reef
659V

Destiny 2. Jesienny dodatek zabierze nas z powrotem na Reef

Destiny 2 wciąż walczy o uwagę odpływających w siną dal graczy (Fortnite...?). Bungie właśnie wrzuciło na swój profil na Twitterze krótki teaser tego, gdzie zabierze nas duże rozszerzenie planowane na jesień.

W przypadku pierwszej części Destiny wielki jesienny dodatek o nazwie The Taken King całkowicie odmienił oblicze gry. Do dziś uważany jest za najlepszą rzecz, jaka spotkała markę stworzoną przez Bungie. Nic dziwnego więc, że zawiedzeni "dwójką" fani mają nadzieję na ponowny powrót do świetności, tym razem dzięki Forsaken.

Destiny 2 zaoferuje „zupełnie nowy tryb rozgrywki”

Tak nazywa się bowiem rozszerzenie planowane na ten wrzesień. Będzie największym DLC dla Destiny 2 i zapowiada wielkie zmiany oraz nowy tryb, którego "gracze się nie spodziewają". Mimo to, Bungie cały czas siedzi cicho w kwestii konkretów, publikując jedynie króciutką zajawkę pokazującą Cayda-6 (znaną i lubianą postać) lądującego wraz z innym Strażnikiem (prawdopodobnie graczem) na zdemolowanej platformie. 

Wszelkie znaki na niebie i ziemi (logotyp, obrazki, pokazany teaser) wskazują na to, że w dużej mierze akcja rozgrywać się będzie na terenie Reef, siedziby Przebudzonych (Awoken). Na początku wydarzeń z The Taken King flota Przebudzonych została zniszczona przez Oryxa i jego Pancernik, zaś słuch o królowej Marze Sov zaginął.

W Forsaken prawdopodobnie wrócimy do ich zniszczonego królestwa i być może będziemy szukali śladów królowej. Więcej szczegółów dowiemy się dzisiaj o godzinie 18:00 w trakcie live streama zorganizowanego przez Bungie.

Więc jak? Zadowoleni z powrotu na stare śmieci?

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 the taken king