Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2018 20:37
Bloodborne 2, 3 gry Gears of War, a nawet nowy The Elder Scrolls na E3? Znana redakcja wspomina o plotkach
2092V

Halo 6, 3 gry Gears of War, a nawet nowy The Elder Scrolls na E3? Znana redakcja wspomina o plotkach

Wielu graczy odlicza dni do targów w Los Angeles i coraz częściej możemy natrafić na śmiałe przecieki czy też plotki dotyczące wielkich produkcji, które zostaną ujawnione na E3. Swoje trzy słowa w tym temacie postanowiła przedstawić redakcja Polygon, która słyszała o wielu mocnych grach.

Nie możemy w tej sytuacji mówić o jakichkolwiek pewniakach, jednak duże redakcje często mają dostęp do sporych ciekawostek, którymi dzielą się ze swoją społecznością. Polygon zebrał wszystkie plotki i postanowił przedstawić je w jednej wiadomości.

 E3 2018. Lista konferencji z datami

Microsoft w Los Angeles ma przedstawić typowe hiciory – Halo 6, Forza Horizon 4 oraz kolejne Gears of War. Redakcja słyszała nawet o powstaniu trzech produkcji w świecie Marcusa Fenixa – tradycyjnej odsłony, strategii czasu rzeczywistego podobnej do Halo Wars, a nawet gry w gatunku battle royale.

Sony natomiast powinno skupić się na The Last of Us Part 2, Spider-Man, Days Gone, Death Stranding, Dreams, Ghost of Tsushima oraz odświeżonym MediEvil, choć Polygon wspomniał, że słyszał również o plotkach dotyczących kontynuacji Bloodborne oraz Horizon Zero Dawn. Japończycy mają również pracować nad odpicowaniem kolejnego klasyka (Syphon Filter) czy też ulepszonej wersji PlayStation VR. Tematem otwartym wciąż pozostaje DLC do God of Wara, ale większe zapowiedzi powinniśmy usłyszeć dopiero na kolejnych imprezach.

Swoich fanów ma zaskoczyć również Bethesda, która nie tylko pokaże szczegóły RAGE 2 czy też Fallout 76, ale ten drugi tytuł ma otrzymać testy beta, które mogą zostać uruchomione tuż po wydarzeniu. Redakcja celuje również w nowy dodatek do The Elder Scrolls Online, a nawet wspomina o pierwszej prezentacji kolejnego, dużego The Elder Scrolls, który ma znajdować się we wczesnej fazie powstawania. Gracze mogą liczyć na pokaz nowej gry Arkane Studios.

Nie bez echa pozostaną również wieści z obozów Ubisoftu czy Square Enix - Polygon wspomina, że w tym wypadku nie możemy mówić o jakichkolwiek rewelacjach – Splinter Cell, Assassin's Creed: Odyssey czy też nawet The Avengers Project wydają się pewniakami.

Źródło: https://www.polygon.com/e3/2018/5/31/17394416/e3-2018-rumors-sony-microsoft-nintendo-switch-xbox-ps4

Tagi: Bloodborne e3 2018 gears of war Microsoft Sony