Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2018 19:00
FIFA 19 trafi na Nintendo Switch, ale nie liczcie na pełne wsparcie Frostbite
1424V

FIFA 19 trafi na Nintendo Switch, ale nie liczcie na pełne wsparcie Frostbite

EA Sports potwierdziło chęć wrzucenia kolejnej Fify na Nintendo Switch, ale producent nadal nie zaoferuje graczom pełnych wrażeń znanych z między innymi urządzeń Sony oraz Microsoftu.

Posiadacze Nintendo Switchów mogą szykować się na kolejną piłkę od Elektroników, jednak prawdopodobnie także tym razem nie możemy liczyć na pełne wrażenia. Twórcy nadal nie wrzucą zmagań na Frostbite, ale zamierzają udoskonalić silnik.

FIFA 18 World Cup Russia 2018. Jak prezentuje się reprezentacja Polski?

FIFA 18 na Nintendo Switch nie zawiera wielu istotnych elementów i trudno w tym wypadku mówić o wielkim sukcesie deweloperów. Mimo to najwidoczniej gra osiągnęła oczekiwane rezultaty, ponieważ EA Sports potwierdziło przygotowanie FIFA 19 na platformę Big N.

Informację potwierdził Andrei Lazarescu – producent nadzorujące prace nad trybem FIFA World Cup – który wspomniał, że w przyszłości Nintendo Switch może otrzymać wsparcie Frostbite, jednak aktualnie zespół zamierza udoskonalać wcześniej przygotowany silnik.

EA Sports nie zamierza zaoferować „głupiej” wersji  Frostbite dla Nintendo Switch i zamiarem studia nigdy nie było przygotowanie jednej, niestandardowej wersji. Twórcy zamierzają wciąż ulepszać propozycję, ponieważ edycja, którą widzieliśmy w przypadku FIFA 18 jest „podstawą”, na której autorzy mają pracować nad kolejnymi grami.

Lazarescu wspomniał, że gracze mogą liczyć na polepszoną oprawę, jednak nie otrzymaliśmy jakiekolwiek informacji dotyczącej funkcji, których zabrakło w FIFA 18. Miejmy nadzieję, że tym razem studio nie zaoferuje nam kolejnego kastrata.

Źródło: https://nintendoeverything.com/fifa-19-confirmed-for-switch-will-have-improved-graphics/

Tagi:

Nie przegap